Media Markt’tan sektörde bir ilk

17 Aralık 2014 Çarşamba

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, sektörde bir ilke daha imzasını atıyor. Alanında uzman ve sektörün tanınmış teknoloji yazarları tarafından tarafsız şekilde hazırlanan, içinde en güncel haberlerin ve yeni ürün içeriklerinin yer aldığı Media Markt’ın yeni teknoloji blogu Mediatrend, Aralık ayı itibariyle yayın hayatına başladı

media-markttan-sektorde-bir-ilk

Media Markt’ın teknoloji meraklılarına özel hayata geçirdiği tekno-blog sitesi http://mediatrend.mediamarkt.com.tr/, tüketicilerle buluştu. Sektörün tanınmış yazarları tarafından hazırlanan ve yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere kaynak oluşturmayı hedefleyen sitede ayrıca donanım, güvenlik, oyun, sağlık, sosyal medya, ürün inceleme, yazılım ve yeni teknoloji gibi kategorilerde çeşitli içerik ve gelişmeler de yer alıyor. Sosyal medya ile entegre çalışan Mediatrend’te ayrıca güncel teknolojik trendler de yer alıyor.

Sadece teknoloji ile ilgilenenlerin değil, 70’den 70’e güncel teknolojiye dair fikri olmayanların da rahatlıkla anlayabileceği dilde kurgulanmış, sıkılmadan vakit geçirilebilecek site, yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere de yol gösteriyor. Kadınlara yılbaşında alınabilecek en güzel teknolojik hediyelerden, hashtag kullanmanın faydalarına, en iyi kamera uygulamalarından, en yeni oyunlara kadar pek çok konuyla ilgili yazar görüşü Mediatrend’te yer alıyor. Teknoloji alışverişi yapmak isteyenlere rehber niteliğinde olan Mediatrend’e üye olan kullanıcılar ayrıca teknoloji yazarlarının hazırladığı içeriklerin altına kendi yorumlarını da ekleyebiliyor.

Yeni çıkan ürünlerle ilgili de bilgilerin de yer aldığı Media Markt’ın yeni teknoloji blogu Mediatrend, tüm teknoloji meraklılarını, güncel gelişmelere dair ne varsa keşfetmeye davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri