MediaMarkt büyümeye devam ediyor

01 Haziran 2017 Perşembe

Avrupa’nın önemli elektronik perakendecisi MediaMarkt, açılışını gerçekleştirdiği Ümraniye Alemdağ mağazasıyla ziyaretçileri yüzde 60’a varan indirimli fiyatlarla buluşturdu

mediamarkt-buyumeye-devam-ediyor

MediaMarkt, Türkiye’nin önemli tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle mağaza yatırımlarına devam ediyor. Bu doğrultuda da, 1 Haziran’da (bugün) İstanbul Ümraniye’de kentteki 15’inci, Türkiye’deki 50’inci mağazasını hizmete açtı. Açılışı yoğun ilgiyle gerçekleştirilen mağazada, tüketiciler açılışa özel yüzde 60’a varan indirim ve son teknoloji ürünlerle alışverişin keyfini doyasıya yaşadı. Alemdağ mağazası ile Ümraniye’de 2’inci kez tüketiciyle buluşan MediaMarkt, tüketicilere alışveriş yapma deneyimi yaşatmanın ötesine geçerek onlara en iyi müşteri deneyimini de sunuyor. Mağaza içi deneyim alanları sayesinde tüketiciler son teknoloji ürünleri yakından tanıma ve deneyimleme fırsatı yakalarken, Gamezone alanları ise oyunseverleri en iyi gaming ürünlerle bir araya getiriyor.


İstanbullu tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 17 çalışanı ve 740 metrekarelik satış alanıyla, ziyaretçilerini en yeni teknolojik ürünlerle buluşturuyor. Ayrıca bilgisayar meraklısı tüketiciler istedikleri özellikte bilgisayarı uzman personel desteği ile bilgisayar bileşenleri alanlarında yaratabilme fırsatı da buluyor.


MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “Müşterilerimizin beklenti ve görüşlerini merkeze alan vizyonumuz gereği, tüketicilerimiz nerede, nasıl alışveriş yapmak istiyorlarsa biz de orada oluyoruz.  Bu sebeple MediaMarkt olarak tüketicilerimizin beklentilerine kulak vererek kentteki en yoğun caddelerden ikisine birden açılan kapılarıyla Ümraniye’deki 2’inci mağazamızı tüketicilerimizle buluşturduk. Rakipsiz fiyatlarımız, kaçırılmaz kampanyalarımız, ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile tüketicilerimizin yüzünü güldüreceğimize inanıyor, yeni mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri