TeknoSA Akademi, yeni binasında

10 Haziran 2014 Salı

Teknoloji perakendeciliği sektörünün ilk ve tek MEB sertifikalı eğitim merkezi TeknoSA Akademi, Maltepe’deki yeni binasını, TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, TeknoSA İcra Kurulu Üyeleri ve Eğitim ve Gelişim Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla 150’ye yakın iş ortağına tanıttı

teknosa-akademi-yeni-binasinda

TeknoSA’nın ilk ve tek MEB sertifikalı eğitim merkezi olan TeknoSA Akademi, bin 350 metrekarelik yeni alanını iş ortaklarına tanıttı. TeknoSA Akademi, bilimsel perakendecilik anlayışıyla TeknoSA standartlarına uygun, alanında yetkin, hizmet anlayışı gelişmiş, başarılı çalışanlar yetiştirmek amacıyla 2005 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana TeknoSA Akademi kapsamında 10 bin 639 kişiye eğitim verildi.

TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, TeknoSA İcra Kurulu Üyeleri ve TeknoSA Eğitim ve Gelişim Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla geçtiğimiz günlerde 150’ye yakın iş ortağını ağırlayan TeknoSA Akademi, yeni merkezlerindeki derslikler ve özel demo alanlarını tanıttı. Yapılan toplantıda gelişimin sürekliliği ve nitelikli iş gücü yetiştirmenin en önemli odak noktası olduğunu vurgulayan TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, “Teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri olarak, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hareket ediyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın müşterilere iyi bir hizmet sunabilmesi için eğitimlerimize önem veriyor, kişisel gelişimleri için farklı programlar hayata geçiriyoruz. Siz iş ortaklarımızın da desteği ile yenilediğimiz akademimizde müşteri memnuniyeti anlayışımıza hizmet edecek daha kapsamlı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman’ın açılış konuşmasının ardından, TeknoSA Eğitim ve Gelişim Müdürü Arzu Sarıkayalar, akademinin çalışmaları, projeleri ve işbirliği modelleri hakkında kapsamlı bir sunum yaptı. Kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar 10 binden fazla genci mezun eden TeknoSA Akademi ile şu anda 300’ün üzerinde sınıf içi ve online eğitim verildiği paylaşıldı. Sarıkayalar, sınıf içi eğitim yöntemini güçlendiren dijital gelişim kaynaklarının çeşitliliğine, online ve mobil eğitimler aracılığıyla gençlere her kanaldan her an erişebildiklerine dikkat çekerek, “ İş ortaklarımız TeknoSA Akademi’nin kaynaklarına entegre olarak çok önemli geri dönüşler alıyor, bu nedenle gelişim kaynak ve kanalları ile TeknoSA ve iş ortaklarının güçlerini birleştirerek TeknoSA’ya ve elektronik perakende sektörüne nitelikli çalışanlar yetiştiriyoruz” dedi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri