TeknoSA hedefine yaklaştı

30 Haziran 2014 Pazartesi

Mağaza yatırımlarını sürdüren TeknoSA’nın, Türkiye’nin 81 ilinde var olma hedefine sadece 3 il kaldı. Bir haftada dört farklı şehirde dört mağaza açan TeknoSA, 78 ilde 308 mağaza ile hizmet veriyor

teknosa-hedefine-yaklasti

TeknoSA, mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Bir hafta içerisinde Diyarbakır, Osmaniye, Ağrı ve Ankara’da olmak üzere dört mağaza birden açan TeknoSA, 78 ilde 308 mağazasıyla tüketicileri son teknoloji ürünlerle buluşturuyor.

Kısa bir süre önce Bingöl’ün ilk teknoloji mağazasını açan TeknoSA, Diyarbakır’daki 3’üncü mağazasını Ceylan Karavil Park’ta, Osmaniye’deki 3’üncü mağazasını Kadirli’de, Ağrı’daki 2’inci mağazasını Doğu Beyazıt’ta, Ankara’daki 26’ıncı mağazasını ise Gimart AVM’de açtı.

Tüm kanallarda hızlı büyümesini sürdüren TeknoSA, Türkiye’nin 78 ilindeki 308 mağazasının yanı sıra www.teknosa.com web sitesi ile de faaliyet gösteriyor. TeknoSA, 2014 yılında mevcut mağaza alanlarına ek olarak toplam 30 bin metrekarelik daha yatırım yapmayı ve 81 ilin tamamında hizmet vermeyi hedefliyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri