TeknoSA Mall of İstanbul mağazası kampanya ile açıldı

23 Mayıs 2014 Cuma

TeknoSA, İstanbul’daki 63’üncü, Türkiye genelindeki 303’üncü mağazasını Mall of İstanbul’da açtı

teknosa-mall-of-istanbul-magazasi-kampanya-ile-acildi

‘Herkes İçin Teknoloji’ felsefesi ile mağaza yatırımlarını hız kesmeden sürdüren ve Türkiye’nin 77 ilinde tüketicilerin teknolojideki adresi olan TeknoSA, İstanbul’daki 63’üncü mağazasını Mall of İstanbul’da açtı. Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği açılışa özel kampanyalar, 23-24 -25 Mayıs günleri arasında devam edecek. 

Toplam bin 950 metrekarelik alanda hizmet verecek olan Mall of İstanbul’daki TeknoSA Exxtra mağazasında, elektronik, bilişim ürün ve donanımları, küçük ev aletlerinin yanı sıra beyaz eşya da yer alıyor.

Tüm kanallarda hızlı büyümesini sürdüren TeknoSA, Türkiye’nin 77 ilindeki 303 mağazası ve www.teknosa.com web sitesi ile faaliyet gösteriyor. TeknoSA, 2014 yılında mevcut mağaza alanlarına ek olarak toplam 30 bin metrekarelik daha yatırım yapmayı ve mağazalarını Türkiye’nin 81 iline ulaştırmayı hedefliyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri