Teknosa, tüketicilere komşu oluyor

17 Eylül 2012 Pazartesi

Teknosa, büyük site ve yaşam alanlarında kurmaya başladığı ve Türkiye’de bir ilk olan “Teknosa.com mağazası” ile tüketicileri yeni bir satış modeli ile tanıştırıyor

teknosa-tuketicilere-komsu-oluyor

Müşterilerinin teknoloji ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak amacıyla hayata geçirilen ve büyük site veya yaşam alanlarında satış yapacak teknosa.com mağazalarında binlerce çeşit ürün müşterilere sunuluyor. Uygulamayla müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede artırılması hedeflenirken, ayrıca sanal ortamda kartla ödeme yapmak istemeyen müşteriler için de anında ödeme seçeneği sunuluyor.

Teknoloji alışverişi artık evinizde
Teknosa’nın yeni hizmet modellerinden biri olan “Teknosa.com mağazası” uygulamasında müşteriler mağazaya gitmeden teknolojik ihtiyaçlarını Teknosa’nın uzman satış temsilcilerinin detaylı bilgilendirme ve yönlendirmeleri ile satın alabiliyor. Yeni satış modelinin pilot uygulaması Maltepe Narcity ve Büyükçekmece Kiptaş Tepecik Konutları’nda yürütülüyor. Site sakinleri “Teknosa.com mağazası” uzman satış temsilcisinin yönlendirmeleri ile binlerce çeşit teknolojik ürün arasından kendilerine en uygun olanı seçiyor.

Hediyeli alışveriş fırsatı
Satın alınan ürünler kısa bir sürede müşteriye ulaştırılıyor. İnternet alışverişlerinde olduğu gibi satın alınan ürünü 7 gün içinde iade etme hakkına sahip olan tüketiciler, aynı zamanda mağaza ve online alışveriş için geçerli kampanyalardan da faydalanma hakkına sahip. Ayrıca Turuncu Kart sahibi tüketiciler teknosa.com mağazalarından yaptıkları 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 20 TL hediye çeki kazanma şansı da yakalıyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri