Teknosa’dan yeni mağaza

24 Ocak 2013 Perşembe

Teknosa, Ataşehir Novada AVM’de yeni mağazasını açtı. Teknosa, yeni mağazası ile İstanbul’da 57’nci, Türkiye genelinde ise 284’üncü mağaza sayısına ulaştı

teknosadan-yeni-magaza

Teknosa, Türkiye’nin dört bir yanında ‘Herkes İçin Teknoloji’ felsefesiyle yaygınlaşmaya devam ediyor. Teknosa, İstanbul Ataşehir Novada AVM’de açtığı yeni mağazası ile Türkiye genelinde toplam 284 mağazaya ulaştı.

Ataşehir Novada AVM’da açılan Teknosa, 260 metrekarede tüketicilere hizmet verecek. Bu mağaza da diğer Teknosa mağazaları gibi yüzlerce markanın binlerce elektronik ürününü tüketicilerle buluşturacak.

Bugün itibarıyla 77 ilde 284 mağaza ile Türkiye’nin en yaygın ve ulaşılabilir teknoloji perakendecisi olan Teknosa, 2013 yılında da liderliğini güçlendirecek yatırımlar yapmayı hedefliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri