Vatan Bilgisayar İstanbul’da atakta

22 Kasım 2013 Cuma

Vatan Bilgisayar İstanbul’da hızla büyüyor, İstanbul’da 1 ayda 6 ilçede 6 yeni mağaza açarak 25 mağazaya ulaşacak

vatan-bilgisayar-istanbulda-atakta

Türkiye’de 38 ilde mağazası bulunan Vatan Bilgisayar, İstanbul Astoria AVM ve Etiler Dalmaz Center’daki mağazalarını bugün (22 Kasım) hizmete açtı. Yılsonuna kadar 100 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Vatan Bilgisayar, Aralık sonuna kadar İstanbul’da 6 ilçede 6 mağaza daha açacak.

Mağaza açılışları sonrasında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, “Türkiye’nin dört bir yanında mağaza açmaya devam ediyoruz.  Bugün İstanbul’da aynı gün içinde 2 mağazamızı hizmete açarak İstanbul’da 21, Türkiye genelindeyse 85 mağazaya ve yaklaşık 150 bin metrekare alana ulaştık. Bir ay içerisinde İstanbul’da 6 ilçede 6 yeni mağaza açacağız ve İstanbul’daki mağaza sayımızı 25’e çıkartacağız. 2013 yılını 46 kentte, 100 mağazayla tamamlamayı hedefliyoruz. 2014 hedefimizse 100 yeni mağaza açmak” dedi.

Astoria AVM’de yer alan Vatan Hiperstore 930 metrekare alanda, Etiler Dalmaz Center’da yer alan Vatan Hiperstore’sa 3 katta bin 700 metrekare alanda hizmet veriyor.

Televizyondan cep telefonuna, masaüstü bilgisayardan notebooka, fotoğraf makinesinden mutfak aletlerine kadar 15 bin çeşit ürününde geçerli olan yüzde 30 indirim kampanyasıyla açılan mağazalarda indirim Pazar akşamına kadar sürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri