Yılın ilk Media Markt’ı İzmit’te açıldı

19 Şubat 2014 Çarşamba

Teknoloji market zinciri Media Markt, Türkiye’deki 38’nci mağazasını bugün İzmit’te açtı

yilin-ilk-media-markti-izmitte-acildi

Bugün (19 Şubat) saat 8.00’de gerçekleşen ve İzmitliler’in yoğun ilgi gösterdiği açılışta; kampanyadaki ürünler ilk birkaç saat içinde tükendi. Media Markt mağazasının açılışını Media-Saturn Türkiye CEO’su Bülent Gürcan, Media- Saturn Finanstan Sorumlu Genel Müdür (CFO) Korhan Öz, Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, Media-Saturn Satın Almadan Sorumlu Genel Müdür Sadi Açıkalın (CPO) ve Media Markt İzmit Mağaza Müdürü R. Volkan Gürkan gerçekleştirdi. İzmit Media Markt, 50 bine varan ürün çeşidini, 3 bin 280 metrekarelik net satış alanında, 59 kişilik ekibiyle sunuyor.

“Teknoloji AVM’si açıyoruz”
Media-Saturn Türkiye CEO’su Bülent Gürcan; “Biz büyük metrekarelerde mağaza, adeta bir teknoloji AVM’si açıyoruz. Media Markt olarak İzmit’e ilk mağazamızı açmaktan dolayı çok mutluyuz. Mağazamızda her yaş grubundan kişiye hitap edecek, gerçek yaşam ve deneyim alanları oluşturuyoruz” dedi.

Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, “2013 yılını İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra özellikle Anadolu’da büyüme yılı ilan etmiştik. 2014’de de bu misyonumuza devam ederek, 8-10 arasında mağaza açacağız. Dalgalanma mutlaka yaşanacaktır ama Türkiye’nin ekonomisine güveniyoruz. Bizi pazardan çıkan diğer yabancı şirketlerden ayıran en büyük özelliğimiz yönetimimizin yerel düşünüp yerel hareket etmesi ve ülkeye yaptığımız yatırımın büyüklüğü. 10 yıllık büyüme planımızın içinde Türkiye en büyük paya sahip” dedi.

Dünyanın ilk sanal gerçeklik ürünü 3D yazıcı Kocaeli’nde
Kocaeli’ne özel olarak hazırlanan inovasyon standında dijital tasarımları 3 boyutlu katı nesneler haline getiren 3D yazıcı ilk defa görücüye çıktı. Dijital tasarımları art arda gelen madde katmanları şeklinde döşeyerek ve birbirine peşi sıra ekleyerek üç boyutlu olarak meydana getiren 3D yazıcı Kocaelililer’den büyük ilgi gördü.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri