Teknoloji Perakendecilerinin Tercihi de Üçge

08 Aralık 2007 Cumartesi

Perakende dünyasının yükselen yıldızı elektronik mağazacılığın yaygınlaşma sürecinde önemli markalar Üçge ile olan iş ortaklığına devam ediyor. Bu sektöre damgasını vurmuş olan ulusal ve uluslararası dev markalar büyük ölçekli mağaza ve şubelerini Üçge sistemleriyle donatarak sonuca gidiyor.

Teknoloji dünyasının son ürünlerini teşhir etmek, tüketiciyle buluşturmak ve çağdaş sunum anlamında sonuca gitmek isteyen girişimcilerin iş ortağı olan Üçge hayata geçirdiği projelerle farklılığını kanıtlıyor. Farklı boyut ve sunum gerekliliği gerektiren ürünler için geliştirdiği teşhir sistemleriyle tercih odağı olan Üçge, kaliteye odaklı ürünleriyle mağazalara görsel zenginlikler de katıyor. Teknosa Elektronik mağazacılık alanında dünya devi olan Elektronik Partnerden sonra, Teknosa için de mağazalar projelendiren Üçge, 2005 yılında başlanan iş birliği sürecinde bu işletmenin İstanbulda 7 mağazasını teslim ederken Anadoluda da 35 satış noktasında çalışma yaptı. Teknosanın Türkiyedeki birçok mağazasında da yenileme operasyonları gerçekleştiren Üçge söz konusu elektronik devinin yurtdışı şubelerini de Üçge raflarıyla donattı. Mart ayı içinde Romanyada 400 ve 1300 metrekarelik 2 Teknosayı daha teslim eden Üçge bu mekanlarda uyguladığı ahşap, cam ve metal türevli sistemlerle birbirinden şık mekanlar yarattı. Bimeks Diğer yandan dünyanın en ünlü bilgi işlem ve elektronik markalarının ürünlerini oldukça geniş bir yelpazeyle pazarlayan Bimekste Yeşilköydeki 6 bin metrekarelik Teknoport mağazasını Üçge ile projelendirdi. Söz konusu mağazada duvara monta standlar, camlı dolaplar, müzik standları ve ahşap kitaplık bölümleri yer alırken bu satış noktasının depolama sistemlerini de Üçge çalıştı. Büyüklüğü, özel bölümleri ve tüm gurupların tek katta toplanmasıyla farklı bir mağazacılık konseptinin uygulandığı işletmeye tüketicilerin ilgisi de yoğun oldu.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri