TeknoSA, Bilişim 500’de iki kategoride birden birinci

27 Haziran 2014 Cuma

TeknoSA, ‘En büyük 500 Bilişim Şirketi’ araştırmasında iki kategoride birden ödül kazandı. İnterpromedya tarafından bu yıl 15’incisi yapılan araştırmada TeknoSA, ‘Perakende Zinciri’ ve ‘Bilgi Teknolojileri’ kategorilerinde birinci seçildi

teknosa-bilisim-500de-iki-kategoride-birden-birinci

Türkiye’de ve yurt dışında Türkiye bilişim sektörünün büyüklüğünü ortaya koyan referans bir araştırma olarak kabul edilen Bilişim 500 sonuçları, bu yıl 15’inci kez önceki gün (25 Haziran) düzenlenen törenle açıklandı. TeknoSA, yapılan araştırma sonucunda ‘Perakende Zinciri’ ve ‘Bilgi Teknolojileri’ kategorilerinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Bu yıl ilk kez bilgi ve iletişim teknolojileri alanında sıralamanın ayrı olarak değerlendirildiği araştırmada, bu iki ana kategori altında 9 alt kategori ve 36 ürün ve hizmet kategorisi yer aldı. Törende, 2013 yılı net satış gelirlerine göre ilk 10’a giren şirketlerin yanı sıra, donanım, yazılım, hizmet ve özel bölüm başlıkları altındaki kategorilerin birincilerine plaket verildi. 

Tören sırasında yaptığı değerlendirmede, “Herkes için Teknoloji” anlayışı ile hareket ettiklerinin altını çizen Finans Direktörü Korhan Bilek, “Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörüne yön veren bir şirket olarak, iki ödüle birden layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Her yıl yapılan bu saygın araştırmada ödül kazanmaya devam etmeyi hizmet kalitemizin ve sürdürülebilirlik anlayışımızın bir göstergesi olarak algılıyoruz” dedi. TeknoSA hizmet kalitesini her kanaldan müşteriler ile buluşturacaklarını belirten Bilek “İşimizin merkezinde her zaman müşterilerimiz var. Tüm süreçlerimizi, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için yürütüyoruz. Omni-channel stratejimiz doğrultusunda, tüketicilerimize her kanaldan bütünleşik ve kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunacağız” şeklinde konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri