TeknoSA çalışanları Antalya’da buluştu

27 Şubat 2015 Cuma

Yeni yıla yine güçlü hedeflerle giren TeknoSAlılar, Başlama Vuruşu Toplantısı’nda 2014 yılının değerlendirmesini yapıp, gelecek planlarını paylaştı. 81 ilden bine yakın TeknoSA çalışanının bir araya geldiği etkinlik, iş ortaklarının da katılımıyla teknoloji şovuna dönüştü

teknosa-calisanlari-antalyada-bulustu

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA, 81 ilde olma hedefini tamamlayarak 2014 yılını geride bıraktı. Türkiye’nin her ilinde olan tek teknoloji perakendecisi olma özelliğini, 300’e yakın mağaza sayısı ile elinde bulunduran TeknoSA, kısa ve uzun vadeli hedefleri için yol haritasını paylaştı. Geleneksel TeknoSA Başlama Vuruşu Toplantısı için mağaza ve operasyon yöneticileri ve merkez ekibi, Antalya’da buluştu.

Toplantı, TeknoSA’nın Türkiye’nin bir numaralı teknoloji marketi olmayı sürdürme hedefi ve birlik olma anlayışını yansıtmak amacıyla ‘Hedef 1, Gelecek 1’ sloganıyla gerçekleştirildi. Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer ve TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman tüm çalışanların bir araya geldiği gecede çalışanlara seslendi.

“Sektörün yeni sınırlarını yine TeknoSA çizecek”
Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer, bugüne kadar her koşulda büyük başarılara imza atan TeknoSA çalışanlarının, yarının hedeflerine de ulaşacaklarına dair inancını paylaştı. Dinçer, ayrıca şunları söyledi: “2014 yılı ülkemiz, iş dünyası ve sektör açısından genel olarak zor bir yıl olmasına rağmen, TeknoSA, sektöre ve tüketiciye değer katan yatırımlarına devam ederek, mağazacılık, e-ticaret ve mobil ticaret alanında büyük atılımları hayata geçirdi. 2014 yılında Ardahan, Bingöl, Hakkâri ve Şırnak illerinde açılan mağazalarıyla hizmet ağını Türkiye’nin 81 iline taşıyarak, sektörde kısa zamanda ulaşılması ile güç bir hedefi gerçekleştirdi. Tüm illerde en az bir TeknoSA mağazasının bulunması, tüm Türkiye’yi kapsayan bir teknoloji perakendecisinin var olması, sektör için önemli bir kilometre taşı, bizim açımızdan büyük bir mutluluk kaynağı oldu. Ayrıca, yeni teknolojik ürünlerde öncülük ve hizmette üstünlük anlayışıyla fark yaratan çalışmalara da imza attı. 2015 yılı, bugün ve geleceğin teknoloji perakendeciliğinin yeni sınırlarının yine TeknoSA tarafından çizileceği ve tüm paydaşlarımız için yarattığımız değeri daha da ileri taşıyacağımız bir yıl olacak.”

15'inci yıl yeniliklerin yılı olacak
TeknoSA çalışanlarını özverili çalışmalarından dolayı kutlayan TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman: “Yepyeni hedeflerle yıla enerjik bir başlangıç yapmayı amaçladığımız bu toplantının, bu sene ayrı bir anlamı var. 2015, 2000 yılında faaliyete başlayan markamızın 15’inci yılı. Bu yıl, TeknoSA’nın başarı hikayesini yeni işlerle taçlandırmak ve onurlandırmak bizim elimizde. 2014’te yatırımlarımızı canlı tuttuğumuz, dünyadaki trendleri iyi gözlemlediğimiz ve geleceğe dönük projeleri başlattığımız bir yıl oldu. 81 ile ulaşma hedefimizi gerçekleştirdik. Büyümemizin lokomotifi olarak gördüğümüz çoklu kanal stratejimiz doğrultusunda, mağazacılığın yanı sıra dijital kanallara ağırlık verdik. Türkiye’de teknoloji alışverişinde mesafeleri ve zamanı azalttık. 2015, sektörün dinamiklerine, gelişen teknolojiye ve yeni tüketim alışkanlıklarına paralel olarak yeniliklerin yılı olacak.” diye konuştu.

Oyman ayrıca sözlerini şöyle sürdürdü: “TeknoSA çalışanlarının, uzmanlığı, azmi, birliği ve enerjisiyle, sektörde yeniliklerin merkezi yine biz olacağız. Nitekim henüz çok yeni, geleneksel perakendeciliğin kurallarını değiştirecek ve sektörde fark yaratacak “TeknoSA Mobil” iletişim hizmetini hayata geçirdik. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla çıkan TeknoSA Mobil, tüketicilerin cihazdan mobil iletişime kadar tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamalarını sağlayan güçlü bir hizmet. Müşterilerimizle temas noktalarını artıran ve müşterilerimizin teknoloji deneyimini zenginleştiren katma değerli hizmetler, yeni ürünler ve yeni işbirlikleriyle atılımlara devam edeceğiz.”


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri