Teknosa ile Mutfak Günleri’nin üçüncü durağı İstanbul Cevahir AVM olacak

14 Mart 2013 Perşembe

“Herkes için teknoloji” felsefesiyle Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen Teknosa’nın kadın tüketicilere yönelik gerçekleştirdiği “Teknosa ile Mutfak Günleri”nin üçüncü durağı İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi olacak. 16 Mart Cumartesi günü Ender Saraç’ın katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikte, kadınlara sağlıklı beslenmenin püf noktaları anlatılacak

teknosa-ile-mutfak-gunlerinin-ucuncu-duragi-istanbul-cevahir-avm-olacak

Teknosa, ‘Teknosa ile Mutfak Günleri’ etkinliği kapsamında 16 Mart Cumartesi günü İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde kadınlarla buluşacak.  Etkinlik saat 14.00 ile 16.00 arasında Cevahir Alışveriş Merkezi içindeki Teknosa Exxtra mağazasında gerçekleşecek. Etkinlikte Türkiye’nin önde gelen beslenme uzmanı Ender Saraç’ın yanı sıra ünlü aşçı Başak Sanaç da kadınlarla bir araya gelecek.

Yemekler Başak Sanaç’tan
Ünlü aşçı Başak Sanaç, Cevahir Alışveriş Merkezi’ndeki Teknosa mağazasında kurulacak olan mutfakta, Ender Saraç tarafından seçilen menüdeki yemekleri yapacak. Etlinlikte; fırında kerevizli pancar çorbası, balık köfte, kinoalı tabule ve peynir soslu ananas tatlısı ile kadın tüketicilere sağlıklı ve lezzetli bir ziyafet sunulacak.

Sağlıklı beslenme sohbetleri
“Teknosa ile Mutfak Günleri” projesinin üçüncü etkinliğine katılanlar, sağlıklı beslenme konusunda Ender Saraç ile sohbet etme imkanı bulacak. Çekilişle belirlenecek şanslı beş kadının Teknosa mutfağında yemek yapma hakkı kazanacağı etkinlikte, sürpriz hediyeler de dağıtılacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri