Teknosa.com’a uluslararası ödül

24 Ağustos 2012 Cuma

Teknosa, interaktif medya alanında gerçekleştirdiği yatırımların meyvelerini topluyor. Teknosa web sitesi tasarımıyla dünyanın en prestijli interaktif medya ödüllerinden biri kabul edilen ve İnteraktif Medya Konseyi’nin düzenlediği İnteraktif Medya Ödülleri (Interactive Media Awards – IMA) tarafından ödüle layık görüldü

teknosacoma-uluslararasi-odul

Teknosa İnteraktif Medya Ödülleri 2012 yılı e-ticaret kategorisinde kazandığı uluslar arası interaktif medya ödülü ile bu alanda olan liderliğini de uluslar arası bir ödülle perçinledi. Teknosa COO’su Bülent Gürcan teknosa.com’un kazandığı uluslar arası ödül nedeniyle büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Teknolojik ve dijital dünyadaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından izleyerek dijital pazarlama yatırımlarına hız verdiklerini söyleyen Gürcan, “Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi olarak online alışverişin öneminin farkındayız. Yatırımlarımız her geçen gün artıyor, sektörümüze bu alanda da öncülük ediyoruz. Aynı doğrultuda e-ticaretteki müşteri sayımızda artış gösteriyor. Bu aldığımız ödül de Teknosa ve sektörümüz adına online alışverişte büyük başarılar elde ettiğimizin bir göstergesi” dedi.

Ayda 2 milyonu aşkın ziyaretçi ile ilk üçte
Teknosa.com’un büyük bir Teknosa mağazası kadar ciro yapar hale geldiğini ifade eden Gürcan, Teknosa.com’un ayda 2 milyonu aşkın yakın ziyaretçi sayısı ve yakaladığı satış hacmi ile e-ticarette organize perakendeciler arasında ilk 3 arasında bulunduğunu ve ayda 67 milyon kez görüntülenme sayısı ile Türkiye’nin en çok sayfası ziyaret edilen organize perakende web sitesi olduğunu sözlerine ekledi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri