Teknosa’da yeni dönem

15 Ocak 2014 Çarşamba

Teknosa’da Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Ayşegül Bahçıvanoğlu oldu

teknosada-yeni-donem

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörüne hizmet veren Teknosa’nın Strateji ve İş Geliştirme Direktörlüğü’ne Ayşegül Bahçıvanoğlu atandı. Bahçıvanoğlu, Teknosa Strateji ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevinin yanı sıra İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

Bahçıvanoğlu,  New York Üniversitesi Stern Business School‘dan mezun oldu. Profesyonel iş hayatına Citibank’ta Kurumsal Bankacılık Bölümü’nde başlayan Bahçıvanoğlu, daha sonra sırasıyla AT Kearney’de Kıdemli Yönetim Danışmanı, Yurtiçi Kargo’da CEO Danışmanı ve Mey İçki’de Yeniden Yapılandırma Müdürü olarak görev yaptı.  2007 yılında Peppers and Rogers Group’a katılan Bahçıvanoğlu, 2008-2011 yılları arasında Brüksel Ofisi’nde, son iki yıl ise Johannesburg Ofisi’nde Güney Afrika’da Ortak Yönetici olarak görev aldı. Müşteri odaklı dönüşüm ve yeniden yapılandırma alanlarında yoğun yurtiçi ve yurtdışı deneyimleri olan Bahçıvanoğlu 2013 yılı sonunda Teknosa’da Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak işe başladı.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri