TeknoSA’dan 2 yeni mağaza

06 Mart 2014 Perşembe

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektöründe hizmet veren TeknoSA, tüketicilerini kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile buluşturmaya devam ediyor

teknosadan-2-yeni-magaza

TeknoSA, Exxtra konseptindeki bin 900 metrekarelik Acıbadem Akasya AVM ve 327 metrekarelik Alibeyköy White Hill mağazalarının açılışını gerçekleştirerek İstanbul genelinde 61 mağazaya ulaştı.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lider şirketi TeknoSA, Türkiye’nin dört bir yanında “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle tüketicileri son teknolojiler ile buluşturmaya ve her yerde olmaya devam ediyor. TeknoSA, İstanbul Acıbadem Akasya AVM’de açtığı iki katlı mağazası ve Alibeyköy White Hill mağazası ile birlikte İstanbul’da 61, Türkiye genelinde ise 298 mağazaya ulaştı.

Türkiye’nin 77 ilindeki 298 mağazası ve www.teknosa.com web sitesi ile faaliyet gösteren TeknoSA, 2014 yılında mevcut mağaza alanlarına ek olarak 30 bin metrekarelik daha yatırım yapmayı hedefliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri