Teknosa’dan avantajlı okul kampanyası

10 Eylül 2012 Pazartesi

Teknosa, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında ders zilinin çalmasını bekleyen öğrencileri avantajlı ürün ve fiyatlarla sevindirecek

teknosadan-avantajli-okul-kampanyasi

Teknosa ilk ders zilinin çalmasını heyecanla bekleyen çocuklar için birçok üründe cazip fiyatlarla yepyeni kampanyalar başlattı. Bu yıl da okula başlayacak çocukların başarısını desteklemeye devam eden Teknosa, yaz tatili dönemini tamamlayarak yeniden okul sıralarına dönmeye hazırlanan çocuklara ve onları sevindirmek isteyen ebeveynlere birbirinden farklı ürün alternatiflerini cazip fiyatlarla sunuyor.

Notebook ve MP3 çalarlarda yüzde 20 indirim
Teknosa’nın okulların açılmasına yönelik düzenlediği kampanyada yer alan fırsat ürünleri arasında notebooklar, desktoplar, MP3 çalarlar ve projeksiyon cihazları bulunuyor. Tüm Casper marka notebooklarda yüzde 20 indirim gerçekleştiren Teknosa, aynı zamanda yine Casper marka fırsat ürünü desktopları yüzde 20 avantajlı fiyatla ve Norton Antivirüs programı hediyesi ile birlikte teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuyor.

30 Eylül’e kadar sürecek olan kampanya kapsamında, tüm Philips marka MP3 çalarlar ve docking sistemlerde de yüzde 25 indirim uygulanıyor. Ayrıca, Panasonic PT-LX22 HD Projektör bin 29 TL yerine 799 TL’ye, LG marka HW300G Ultra Portatif LED Projektör ise bin 699 TL yerine 999 TL’ye Teknosa mağazalarında ziyaretçileri bekliyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri