Teknosa’dan bayrama özel indirim kampanyası

05 Ağustos 2013 Pazartesi

Teknosa, Ramazan Bayramı’na özel kampanyaları ile teknoloji severlerin yüzünü güldürüyor. 6-11 Ağustos günleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında müzik çalardan konsol oyunlarına, playstation’dan tabletlere kadar birçok ürün avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor

teknosadan-bayrama-ozel-indirim-kampanyasi

Teknosa, Ramazan Bayramı’nda tüketicilere özel kampanyalar sunuyor. “Herkes için Teknoloji” felsefesi ile Türkiye’nin 77 ilinde 292 mağazası ile hizmet veren Teknosa, 6-11 Ağustos günleri arasında Ramazan Bayramı’na özel indirim fırsatlarını tüketicilerle buluşturuyor.

Teknosa, teknoloji severlere 6-11 Ağustos günleri arasında Samsung tabletlerde yüzde 33’e varan indirim fırsatları sunuyor. Bu kampanya kapsamında, Samsung SM-T210 Galaxy TAB 3 7.0 tablet 599 TL yerine 399 TL’den satışta olacak. Aynı günler arasında Sony 4GB MP3/MP4 çalar ise 129 TL’ye satın alınabilecek.

Teknosa’nın bir diğer kampanyası ise oyun severleri mutlu ediyor.  Yine 6-11 Ağustos günleri arasında devam edecek olan kampanya kapsamında, Sony PS3 12 GB ve PES 2013 oyun paketi 599 TL’den satışa sunuluyor. X360 4GB Kinect konsol ise yanında Kinect Adventures, Kinect Disneyland ve Gears of War ile birlikte sadece 1049 TL’ye oyun severlerle buluşuyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri