TeknoSA’dan Diyarbakır açılımı

10 Haziran 2015 Çarşamba

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, Diyarbakır’daki 4’üncü mağazasını Diyarbakır Forum AVM’de açtı. Yeni mağazada elektronikten bilgisayara, telekomdan küçük ev aletleri ve beyaz eşyaya kadar son teknoloji pek çok ürün tüketicilerle buluşacak

teknosadan-diyarbakir-acilimi

Türkiye’nin 81 ilinde tüketicilerine kaliteli hizmet sunmak için mağaza ağını genişleten TeknoSA, Diyarbakır’ın 4’üncü mağazasını Diyarbakır Forum AVM’de açtı. “Herkes için Teknoloji” felsefesi ile tüketicilere değer katan yatırımlarını sürdüren şirket, Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor.

Diyarbakır Forum AVM içerisinde toplam 750 metrekarelik alana sahip TeknoSA Extra mağazasında, elektronikten bilgisayara, telekomdan küçük ev aletlerine ve beyaz eşyaya kadar birçok ürün Diyarbakırlı tüketicilerin beğenisine sunulacak.

TeknoSA, 81 ilde yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil aplikasyonları ile teknolojiyi kesintisiz ve her kanaldan erişilebilir kılmak için yatırımlarına devam ediyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri