Teknosa’dan “Yaz Halleri”ne ödül

13 Ağustos 2013 Salı

Teknosa, Facebook sayfasında “Yaz Halleri” oyununu başlatıyor. Kullanıcılar, bu oyun ile çeşit çeşit “Yaz Halleri”ni paylaşabilecek. Fotoğrafları en çok beğeni alan kullanıcılar harika hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak

teknosadan-yaz-hallerine-odul

Teknosa, sosyal medya kanallarında “Yaz Halleri” adında yeni bir oyun başlatıyor. Kullanıcılar, oyunda yer alan “En Teknolojik”, “En Keyfine Düşkün”, “En Fotojenik” ve “En eğlenceli” başlıkları altındaki dört kategoriye fotoğraflarını yükleyip en fazla beğeniyi toplamak için yarışacak. 12 Ağustos’tan itibaren Facebook üzerinden başlayan oyun, 9 Eylül’e kadar devam edecek.

Fotoğrafları en çok beğeni toplayan kullanıcılar, yaratıcılık, kategoriye uygunluk ve yaz mevsimi içeriğinin ağırlığı göz önüne alınarak jüri tarafından değerlendirilecek. Değerlendirme sonunda “En Eğlenceli” fotoğrafın sahibi Sony PS3 ve oyun paketi, “En Keyfine Düşkün” Grundig klima, “En Teknolojik” Philips LED LCD TV,  “En Fotojenik” ise Canon EOS1100D model dijital fotoğraf makinesi kazanacak. Ayrıca, her kategorinin 2’nci ve 3’üncülerine Sony MP3 Player hediye edilecek.

Oyunun sonucunda yapılacak olan jüri değerlendirmesinin ardından sonuçlar 16 Eylül’de Teknosa’nın Facebook sayfasından açıklanacak. Oyuna katılmak için https://www.facebook.com/teknosa sayfasını ziyaret edip beğenmek ve kategoriye uygun fotoğrafları yüklemek yeterli. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri