TeknoSA’nın mağaza ağı genişliyor

26 Aralık 2014 Cuma

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, 2014 yılını iki yeni mağaza açılışıyla bitiriyor. Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren tek teknoloji perakendecisi olan TeknoSA, Elazığ Park 23 ve Yalova Star AVM’de açtığı mağazalar ile mağaza ağını genişletmeye devam ediyor

teknosanin-magaza-agi-genisliyor

Türkiye’nin 81 iline yayılan mağazaları, online ve mobil kanallarıyla teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri olan TeknoSA, ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Tüketicilere değer katan yeni yatırımları ile hizmet kalitesini artırmaya ve Türkiye’nin dört bir yanına teknoloji götürmeye devam eden  şirket,  Elazığ Park 23 ve Yalova Star AVM’de açtığı iki mağaza ile büyümeye devam ediyor.

Yalova’nın 3’üncü mağazası Yalova Star AVM’de
Yalova’daki 3’üncü mağazasını Yalova Star AVM’de açan TeknoSA,  toplam 230 metrekarelik alanda Yalovalı tüketicilere hizmet verecek. Mağazada elektronikten bilgisayara, telekomdan küçük ev aletlerine kadar son teknoloji birçok ürün bulunuyor.

TeknoSA Anadolu’daki hizmet ağını genişletiyor
Açtığı mağazalarla teknolojiye ihtiyaç duyulan her noktada ulaşılabilir olan TeknoSA, Elazığ’daki 2’nci mağazasını da Elazığ Park 23’te açtı. TeknoSA Elazığ mağazası toplam 600 metrekarelik alanda en son teknoloji ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri