Teknosa’ya yeni Genel Müdür

27 Haziran 2013 Perşembe

Teknosa’da Genel Müdürlük görevini yürüten Mehmet Nane’nin, Sabancı Holding’in perakende alanındaki iştiraki CarrefourSA Genel Müdürlüğü’ne atanacak olmasıyla, Teknosa’da boşalan göreve Mehmet Necil Oyman getirilecek

teknosaya-yeni-genel-mudur

Özlem ELGÜN HARPUTLUOĞLU

Teknosa’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, Yönetim Kurulu'nca dün (26 Haziran) alınan karar gereği, Mehmet Necil Oyman'ın 1 Ağustos’tan itibaren Genel Müdür olarak atanmasına, bu tarihe kadar mevcut yönetim ile sağlıklı ve başarılı bir devir teslim süreci geçirilebilmesi adına, 1 Temmuz’dan itibaren Genel Müdür vekili sıfatıyla göreve başlamasına karar verildiği belirtildi.

Mehmet Necil Oyman, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Ekonometri bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 2008 yılında Sabancı Üniversitesi’nde Yönetici İşletme yüksek lisansını tamamladı. Profesyonel hayatına 1999 senesinde Ericsson Türkiye’de Satış Müdürü unvanı ile başladı. Daha sonra sırasıyla Ericsson Türkiye’de Yurt Dışı Pazarlar Müdürü, Danonesa’da Ulusal Satış Müdürü ve Gıdasa’da Satış Direktörü pozisyonlarında görev aldı. 2007 yılında Teknosa’da çalışmaya başlayan Oyman, son olarak Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Öte yandan 1 Ağustos’tan itibaren Zeynel Korhan Bilek’in de Teknosa İç ve Dış Tic. AŞ'ye Finans Direktörü, CFO olarak atanmasına karar verildi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri