Tekzen ‘dalya’ diyor

09 Mayıs 2013 Perşembe

Yapı market zinciri Tekzen, bu ay içerisinde yurt içinde 4, yurt dışında 2 yeni mağaza açarak toplam mağaza sayısını 100’e ulaştıracak

tekzen-dalya-diyor

“Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan bir marka olmak” vizyonundan hareketle Tekzen, Mayıs ayında, 4 yeni mağaza daha açıyor: yarın (10 Mayıs) Ankara, 12 Mayıs Pazar Manisa / Turgutlu, 17 Mayıs Cuma Diyarbakır ve 29 Mayıs Çarşamba İstanbul / Pendik.

Mayıs ayında açacağı 4 yeni mağazasıyla 47 ilde, 98 mağazaya ulaşacak olan Tekzen, yurt dışında Romanya ve Irak mağazalarıyla birlikte toplamda 100 mağazaya ulaşarak dalya diyecek. Mağaza açılışlarıyla, ülke ekonomisine ekonomik istihdam sağlamaya devam eden Tekzen’in, Ankara, Manisa / Turgutlu, Diyarbakır ve İstanbul / Pendik mağazalarında toplam çalışacak personel sayısı ise yaklaşık 100.

Eğitime destek tam gaz
Bugüne kadar TEMA Vakfı, Enat ve Altı Nokta Körler Derneği gibi birçok kuruluşla sayısız projeye imza atan Tekzen, son dört yıldır, “eğitime yüzde yüz destek” kapsamında, mağaza açtığı illerin, köy ve kasaba okullarına destek oluyor. Tekzen bu doğrultuda şimdi de Mayıs ayında mağaza açacağı illerin, köy ve kasabalarında eğitim veren okulların ihtiyaçlarını giderecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri