Tekzen’e yeni genel müdür

10 Eylül 2012 Pazartesi

43 ilde, 89 mağazasıyla büyümesini sürdüren Tekzen’in üst düzey yönetiminde, bir dizi atanma yaşandı. 2001 yılından itibaren Tekzen Genel Müdürlük görevini üstlenen Ahmet Işıkgece, Tekzen'in yurt dışı yapılanmasından da sorumlu olarak Yönetim Kurulu Vazifeli Üyesi olarak atanırken, Siemens ve Praktiker’de üst düzey yöneticiliği yapmış olan ve 2011 yılında Tekzen ailesine katılan Mert Öneren Genel Müdürlüğe atandı

tekzene-yeni-genel-mudur

1994’ten bu yana, yüzde 100 yerli sermaye ile Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri ve dağıtım ağlarından biri olarak hizmet vermeyi sürdüren Tekzen, yeni sezonu değişimlerle karşıladı. Bu kapsamda, yönetim kadrosunda bir dizi değişikliğe giren Tekzen’de; 2001 yılından beri Genel Müdürlük görevini sürdüren Ahmet Işıkgece, görevini, geçtiğimiz yıl Tekzen ailesine katılan Tekzen COO’su (Chief Operating Officer) Mert Öneren’e bıraktı.

Tekzen Genel Müdürlüğü görevine getirilen Mert Öneren; uzun yıllar Siemens ve ardından Praktiker’de üst düzey yöneticilik deneyimlerinin ardından, 2011 yılının başında Tekzen’de göreve başlamıştı.

11 yıldır Tekzen Genel Müdürlük görevini üstlenen ve Tekzen’in yurt içinde bugünkü konumuna gelmesinde büyük payı olan Ahmet Işıkgece ise Tekzen yurt dışı yapılanmasından da sorumlu olarak Yönetim Kurulu Vazifeli Üyesi olarak atandı. Işıkgece, bu sorumluluğunun yanı sıra Tekzen Gurup Şirketleri’nden Agromak Genel Müdürü, Maxlines, VieM Ajans ve Temarı’nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak yeni görevler üslendi.

Yönetim değişikliğinde ayrıca; yine geçtiğimiz yıl Tekzen kadrosuna katılan Satın Alma Direktörü Cenk Özses Satın Alma ve Lojistikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Merchandising’den Sorumlu Satış Direktörü Kaya Aktuğ ise Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Tüm bu atamaların ardından Tekzen CEO'su Murat Gigin, yaptığı açıklamayla, büyüyen Tekzen'in ülkemizin ürettiği değerli markalarından biri olduğunu, hem yurtta hem de yakın coğrafyamızda yaygınlaşarak müşterilerine hizmet etmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

Tekzen'in yeni üst yönetim kadrosu aşağıdaki gibi:
Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Aza: Murat Gigin  
Tekzen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Murahhas Aza: Vahide Gigin
Yönetim Kurulu Üyesi: Dr. Ahmet İpekçi   
Yönetim Kurulu Vazifeli Üyesi: Ahmet Işıkgece
Yönetim Kurulu Üyesi: Onur Mertoğlu
Genel Müdür: Mert Öneren
Mali İşler Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı: Hidayet Birtane
Yatırım, İnşaat ve Bakım İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı: Hikmet Barkın
Satın Alma ve Lojistikten Sorumlu Genel Müdür Muavini: Cenk Özses
Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Muavini: Kaya Aytuğ


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri