Tepe Nautilus Gülben Ergen’i ağırladı

29 Nisan 2014 Salı

Yenilenen yüzü ve ulaşım imkânları ile 2014’e iddialı bir giriş yapan Tepe Nautilus, önceki gün ünlü sanatçı Gülben Ergen’i ağırladı

tepe-nautilus-gulben-ergeni-agirladi

Tepe Nautilus’un geleneksel hale getirdiği ‘Ayın Söyleşisi’ etkinliğinin Nisan ayı konuğu Gülben Ergen, kurucusu olduğu ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin amacını ve yaptığı çalışmaları Tepe Nautilus ziyaretçileri ile paylaştı.

Keyifli sohbeti ve güler yüzü ile Tepe Nautilus ziyaretçileriyle unutulmaz dakikalar geçiren Gülben Ergen, ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ adına hediyeler dağıttı. Tepe Nautilus ziyaretçilerinden gelen soruları da cevaplayan Gülben Ergen, keyifli sohbetin ardından hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Çocuklara 23 Nisan sürprizi
Tepe Nautilus 23 Nisan kutlamaları kapsamında bugün kimsesiz çocuklara da ev sahipliği yaptı. Tepe Nautilus’u gezen, Play Planet’te eğlenceli vakit geçiren çocuklar, güzel bir yemeğin ardından Cinemaximum’da Rio 2’yi izledi. Gülben Ergen söyleşisine de katılan çocuklar, AVM yönetiminin hazırladığı hediyelerle Tepe Nautilus’tan ayrıldı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri