Tepe Nautilus, hem kadınları hem çocukları sevindirecek

07 Mart 2014 Cuma

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Bilim ve Teknoloji Haftası’nı birbirinden özel konuk ve etkinliklerle renklendirecek

tepe-nautilus-hem-kadinlari-hem-cocuklari-sevindirecek

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ‘Bir İncisiniz’ isimli takı atölyesine ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus, 9 Mart’ta da Ayın Söyleşisi’nde ünlü oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga’yı konuk edecek. Tepe Nautilus, 9 Mart’taki ‘Mucit Amca Bilim Gösterisi’yle de Bilim ve Teknoloji Haftası’nda teknolojiden vazgeçemeyen çocukların farklı bir deneyim yaşamasına imkân sağlayacak.

Kadınlar Günü’nün sürprizi takı atölyesi
Dünya Kadınlar Günü’nde kadın ziyaretçilerine çok özel bir hediye sunmaya hazırlanan Tepe Nautilus, ‘Bir İncisiniz’ takı atölyesiyle kadınların yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak. Tepe Nautilus’tan 8 Mart’ta 75 TL’lik alışveriş yapan ve ‘Bir İncisiniz’ takı atölyesine başvuran kadınların katılabileceği etkinlik, 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Tepe Nautilus’ta gerçekleştirilecek ‘Bir İncisiniz’ takı atölyesinin 30 dakika sürecek seanslarına 15 kişi katılabilecek. Takı tasarımı ve inci kolye yapmanın inceliklerinin anlatılacağı ‘Bir İncisiniz’ takı atölyesinin sonunda katılımcılar kendi tasarladıkları kolyelerin de sahibi olacak.

Tepe Nautilus’un mart ayı konuğu Ayşe Tolga
Yenilenen yüzü ve ulaşım imkânları ile 2014’e iddialı bir giriş yapan Tepe Nautilus, geleneksel hale getirdiği ‘Ayın Söyleşisi’ etkinliğinde ise bu ay ünlü oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga’yı ağırlayacak. ‘Ayşe Tolga ile Aromaterapinin Mucizeleri’ söyleşisiyle 9 Mart Pazar günü saat 15.00–17.00 arasında gerçekleşecek söyleşiye tüm AVM ziyaretçileri davetli olacak. Ayşe Tolga beden ve ruh sağlığı için en etkili tedavi yöntemlerinden aromaterapinin hayatımızdaki olumlu etkilerini anlatacağı söyleşide, katılımcılardan gelecek soruları da cevaplayacak.

Tepe Nautilus ‘Bilim ve Teknoloji Haftası’nı kutluyor
Tepe Nautilus, Bilim ve Teknoloji Haftası kapsamında da çocuklar için hem eğitici hem de eğlendirici ‘Mucit Amca Bilim Gösterisi’ne ev sahipliği yapacak.  ‘Mucit Amca Bilim Gösterisi’ 9 Mart’ta 14.00–15.00 ve 16.00–17.00 saatlerinde iki seans olarak gerçekleştirilecek. ‘Mucit Amca Bilim Gösterisi’nde çocuklar, bir taraftan sesin nasıl oluştuğunu, havanın gücünü keşfederken, diğer taraftan deneylere katılarak konuyu hızlıca anlama becerilerini geliştirebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri