Tepe Nautilus Sevgililer Günü’nü aşk gondoluyla karşılıyor

06 Şubat 2015 Cuma

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, Sevgililer Günü’nü Venedik’in sembolü aşk gondoluyla karşılıyor. 9-15 Şubat haftası Tepe Nautilus AVM’de bulunacak olan aşk gondolu ile çiftler romantik fotoğraf karelerinde aşklarını ölümsüz kılacak

tepe-nautilus-sevgililer-gununu-ask-gondoluyla-karsiliyor

Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkanı sunan Tepe Nautilus AVM Sevgililer Günü haftasında misafirlerine mutlu anılar sunacak.

9-15 Şubat günleri arasında “Venedik’in Aşk Gondolu” temalı fotoğraf panosu ile misafirlerine özel fotoğraf karesi sunacak olan Tepe Nautilus AVM, fotoğraflarını  #tepedeaşkbaşkadır hashtagi ile sosyal medya hesaplarından paylaşan misafirlerine sürpriz hediyeler armağan edecek.

Tüm dünyada sevgililerin en özel günü olan 14 Şubat Cumartesi günü, Tepe Nautilus AVM, misafirlerine aşk gondolunda çekildikleri romantik fotoğrafları, özel tasarımlı çerçeveler ile hediye edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri