Tepe Nautilus ziyaretçi rekoru istiyor

18 Aralık 2013 Çarşamba

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş noktası olmayı hedefliyor

tepe-nautilus-ziyaretci-rekoru-istiyor

Ziyaretçi ihtiyaçlarını dikkate alarak yenilediği iç dekorasyonu ile ziyaretçilerini ağırlayan Tepe Nautilus, hizmet kalitesi, mağaza karması ve yeme içme mekânlarıyla farklı hedef kitlelere yepyeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi Müdürü Mahmut Metin Gültekin, Tepe Nautilus’un Kadıköy, Üsküdar, Acıbadem, Koşuyolu gibi nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir bölgede yer aldığını, bu nedenle 11 yıldır sadık bir ziyaretçi profiline sahip olduklarını söyledi. Yeni açılan Ayrılıkçeşmesi Durağı’nın Marmaray’ın yanı sıra Kadıköy-Kartal Metro Hattı yolcularını da ağırladığını hatırlatan Gültekin, “Bulunduğumuz konum itibariyle şu anda Kazlıçeşme’den Kartal’a kadar olan ulaşım haritasının tek kesişme noktasıyız. İstanbul’un iki yakasını buluşturan bu konumumuz nedeniyle sadık müşterilerimizle birlikte yepyeni bir kitleye hizmet vermeye başladık. Açıldığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. 11 yıldır yaptığımız gibi yeni hedef kitlemiz için de vazgeçilmez olmak için çalışıyoruz. Alışveriş merkezimizin hizmet anlayışı, mağaza karması, ferah yapısı, geniş otopark alanı ve ulaşım rahatlığıyla Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş noktası olacağına inanıyoruz” dedi.

Tepe Nautilus’un açıldığı ilk günden bu yana mağaza karmasıyla dikkat çektiğini hatırlatan Mahmut Metin Gültekin, 18 ay gibi kısa bir sürede tamamladıkları yenilenme çalışmalarının ardından ziyaretçilerden olumlu tepki aldıklarını ifade etti. Tepe Nautilus ziyaretçilerinin daha çok alternatife ulaşması için yeni mağaza ve yeme içme mekânlarıyla anlaşmalar yaptıklarının altını çizen Gültekin, sözlerini şöyle sürdürdü, “Tüm bunları yaparken çevre düzenlemelerimizde de ziyaretçilerimizin keyif alacağı yeni mekânlar yarattık. Sektörümüz için köklü sayılacak geçmişimizi yeni yüzümüzle buluşturduk. Marmaray ve Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nı buluşturan Ayrılıkçeşmesi Durağı ile Tepe Nautilus arasında kalan alanda meydan oluşturduk. Marmaray’ın açılışının gerçekleştiği 29 Ekim’den itibaren en yoğun ziyaretçi girişini meydana açılan kapıdan aldık. Ayrılıkçeşmesi Durağı’nın açılışından bu yana toplam ziyaretçi sayımızda da yaklaşık yüzde 30 civarında bir artış yaşandı.”

Tepe Nautilus’un 156 bin metrekarelik bir alana sahip olduğunu hatırlatan Mahmut Metin Gültekin, 116 mağazada sektörlerinin lider markalarının yer aldığını söyledi. Tepe Nautilus’un mevcut durumda Anadolu Yakası’nda bulunan 30 bin metrekare üzerindeki AVM’ler arasında üçüncü sırada yer aldığını belirten Gültekin, ziyaretçi memnuniyetini artırmak için çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri