Tepe Nautilus’ta ünlü geçidi

22 Eylül 2015 Salı

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM’nin gelenekselleşen Açık Otopark konserlerinin bu yılki misafirleri, Metin Özülkü Orkestrası ve Murat Dalkılıç oldu

tepe-nautilusta-unlu-gecidi

Birbirinden renkli aktiviteleriyle yaşamı eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkânı ile Kadıköy’ün ve Anadolu yakasının gözdesi haline gelen Tepe Nautilus AVM yeni sezona Murat Dalkılıç konseri ile bomba gibi bir giriş yaptı.


Murat Dalkılıç’a Metin Özülkü Orkestrası eşlik etti
Türk Pop Müziğinin sevilen isimleri arasında yer alan Murat Dalkılıç ve Metin Özülkü Orkestrası Tepe Nautilus AVM’de hayranlarına unutmayacakları bir gece yaşattı. Müzik piyasasına giriş yaptığı günden itibaren birbirinden başarılı işlere imza atan ve popülaritesini korumaya devam eden Murat Dalkılıç bu defa şarkılarını Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde seslendirdi.

Show Radyo’nun medya sponsorluğunda gerçekleşen, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı gecede sahneye çıkan Dalkılıç, “Daha Derine”, “Bu Nasıl Aşk”, “Bir Hayli”, “La Fontaine”, “Bize Gidelim Beyler”, “Kader” isimli popüler şarkılarını Tepe Nautilus AVM’de hayranları ile birlikte söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri