Tepe Nautilus’ta yaşanan paniğe açıklama geldi

11 Temmuz 2016 Pazartesi

İstanbul Anadolu Yakası’nda Kadıköy ilçe sınırlarında yer alan ve Marmaray’ın Ayrılık Çeşmesi durağına olan yakınlığıyla bilinen Tepe Nautilus AVM, dün (10 Temmuz) sosyal medyada gündem konusu oldu ve AVM yönetimi konuyla ilgili olarak bir açıklama yayınladı

tepe-nautilusta-yasanan-panige-aciklama-geldi

Dün AVM yönetimi tarafından yapılan açıklama şöyle: “Bugün (10 Temmuz 2016) Tepe Nautilus AVM’de bulunan hipermarketin yangın otomasyonunda yaşanan teknik bir arızadan dolayıotomatik anons sistemi devreye girmiş ve kısa sürede oluşan arıza giderilmiştir. Ancak maalesef çok kısa sürede yaşanan ve her yerde görülebilen bu teknik arıza sosyal medyada ve internet haberlerinde eksik ve yanlış aktarılmıştır.


Haberlerde ve sosyal medyada aktarılanların tamamına yakını gerçeği yansıtmamaktadır. Özellikle sosyal medyada anlık olarak hızla yayılabilen yanlış bilgilerin bilgi kirliliğine neden olabilmektedir. Nitekim özel güvenlik sistemi ile 24 saat korunan Tepe Nautilus AVM yanlış anlaşılmanın giderilmesiyle birlikte ziyaretçilerini ağırlamaya devam etmektedir.


Tepe Nautilus AVM Yönetimi olarak misafirlerimizin huzur ve mutluluğunu her zamankinden daha çok gözetiyor, toplumumuzun içinden geçtiği bu hassas dönemde Türkiye genelinde benzer yanlış anlaşılmaların sıkça gerçekleşmesinden üzüntü duyuyoruz. Yaşanan kısa aksaklık süresince göstermiş oldukları soğukkanlılık ve anlayıştan dolayı öncelikle misafirlerimize ve tüm AVM personeline teşekkür ederiz.


Saygılarımızla.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri