Tepe Nautilus’tan Mavi Dünya sergisi

23 Mart 2015 Pazartesi

Gerçekleştirdiği etkinlikler ve kampanyalar ile misafirlerine farklı yaşam deneyimleri sunan Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, Mart ayında yine unutulmayacak bir sergiye ev sahipliği yapıyor

tepe-nautilustan-mavi-dunya-sergisi

İstanbul’un iki yakasını buluşturan Tepe Nautilus AVM, Mart ayında misafirlerini muhteşem bir sergiyle buluşturuyor. Merhum Haluk Cecan’ın anısına düzenlenecek Mavi Dünya sergisine 23-29 Mart günlerinde ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus AVM, sanatseverleri denizin derin dünyasında ağırlayacak.

Türkiye'nin ilk sualtı belgesel film yapımcısı ve fotoğrafçısı, sualtı film ve belgeselciliği ile ülkemizi uluslararası festivallerde gururla temsil eden merhum Haluk Cecan’ın “Mavi Dünya” resim sergisi, bugün (23 Mart) itibariyle Tepe Nautilus AVM’de sergilenmeye başladı.

Türkiye'nin Cousteau'su olarak anılan, yerli yabancı çeşitli dergilerde yazarlık yapan, birçok okul ve kuruluşta eğitim, seminer ve konferans veren, sualtı fotoğrafçılığının önderi Haluk Cecan, 8 Şubat 2007 tarihinde vefat etti. Tepe Nautilus ziyaretçilerini denizin derinliklerinden özel ve renkli anlara davet eden bu özel sergi,  29 Mart Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri