Tepe Nautılus’te bomba gibi hafta sonu

15 Kasım 2013 Cuma

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus 16–17 Kasım’da birbirinden özel konser ve şovlarla ziyaretçilerine unutulmaz bir haftasonu yaşatacak

tepe-nautiluste-bomba-gibi-hafta-sonu

Tepe Nautilus’un müzik ve eğlence dolu hafta sonu etkinliklerinde 16 Kasım Cumartesi günü 14.30 - 18.10 arasında Gizem Kömürcü jazz, latin ve nostaljik şarkılardan oluşan repertuarı ile üç performans sergileyecek. Tepe Nautilus’taki müzik ziyafeti 17 Kasım Pazar günü 14.00 - 16.00 saatleri arasında trio dinletisi ile devam edecek.

Marmaray ve Metro’nun buluşma noktası olan Ayrılıkçeşme Durağı ile Tepe Nautilus arasında bulunanTepe Nautilus Meydanı16-17 Kasım’da farklı etkinliklere sahne olacak. Bando, blues korteji ve sokak müzisyenleri ile müziğin tadını doyasıya çıkaracak olan Tepe Nautilus ziyaretçileri, jonglör, tahta bacak ve kanguru bacak gösterileriyle keyifli zaman geçirecek.

Tepe Nautilus, 16-17 Kasım tarihlerinde ziyaretçilerine sürpriz hediyeler vererek hafta sonu coşkusunu artıracak. Tepe Nautilus, 8 Aralık’a kadar sokak müzisyenleriyle hafta sonları ziyaretçilerine müzik keyfi yaşatmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri