Tepe Nautilus’un 10’uncu yılı ünlüler geçidine sahne oldu

03 Ekim 2012 Çarşamba

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nin 10’uncu yaşı, Erol Evgin konseri, Ozan Doğulu’nun DJ performansı ve ünlü isimlerin sahne aldığı şovlarla kutlandı

tepe-nautilusun-10uncu-yili-unluler-gecidine-sahne-oldu

Deniz konseptiyle Türkiye’nin ilk tematik alışveriş merkezi olan Tepe Nautilus, 10’uncu yaşını kutlamanın gururunu yaşıyor. Bu mutluluğu 29 Eylül’de tüm AVM ziyaretçileriyle paylaşan Tepe Nautilus, 10’uncu yıl şenlikleri kapsamında Erol Evgin konserine, tüm gün süren şovlara ve Ozan Doğulu’nun DJ performansıyla hareketlenen özel bir after partiye de ev sahipliği yaptı.

Tepe Nautilus’un 10’uncu yılı onuruna gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında, aralarında Suna Yıldızoğlu’nun da bulunduğu birbirinden ünlü isimlerden oluşan kadrosuyla göz alıcı müzikal şov “Denizkızı ve Siyah İnci”, 29 Eylül Cumartesi saat 17.00’de AVM ziyaretçileri için ücretsiz olarak sergilendi.

Ünlü koreograf Erez Eğilmez ve ünlü iç mimar Erencan Efe Erkan tarafından izleyenlerin beğenisine sunulan ve müzikleriyle, danslarıyla olduğu kadar, sahnesi ve dekoruyla da büyük ilgi çeken müzikli gösteride Barış Kömürcüoğlu, Esin Kumral, Deniz Pulaş, Elif Ece Uzun ve Açelya Elmas gibi sayısız ünlü isim daha vokal ve dans performanslarıyla yer aldı.

Müziklerin 17 kişilik Avrasya Oda Orkestrası tarafından canlı olarak seslendirildiği bu görkemli gösteride hepsi birbirinden yetenekli klasik ve modern bale dansçıları da performanslarını sergiledi. Gösterinin sunuculuğunu ise ünlü magazin programı sunucusu Mert Öğün gerçekleştirdi.  

Erol Evgin’in saat 20.30’da başlayan Tepe Nautilus özel konserini ve Ozan Doğulu’nun saat 22.00’daki DJ performansını da yine tüm AVM ziyaretçileri ücretsiz olarak izleyebildiler.

 

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri