Terrace Mix’te kiralamalar başladı

13 Ekim 2015 Salı

İstanbul-Beylikdüzü’nün en gözde ve hızla gelişen bölgesi Esenyurt’ta yer alan Terrace Mix Çarşı, bölgede alışverişin ve sosyal yaşamın yeni odak noktası olmaya hazırlanıyor

terrace-mixte-kiralamalar-basladi

 

“Doğru Yaşam Alanları” sunma hedefiyle İstanbul genelinde 220’den fazla projeye imza atan İnanlar’ın güçlü imzasını taşıyan Terrace Mix Çarşı’nın, 2016 yılının ilk çeyreğinde faaliyete geçirilmesi planlanıyor.

Kiralama ve konsept geliştirme hizmetleri KRC Yönetim ve Danışmanlık tarafından yapılan Terrace Mix Çarşı’da; market, aile sağlık merkezi, eczane, çocuk eğlence alanı, kafe ve restoranlar, kozmetik ve güzellik mağazaları, fitness salonu ve farklı ihtiyaç ve beklentilere hitap edecek geniş çeşitlilikte mağaza yer alacak.

Esenyurt’un en seçkin konumunda, yerleşimi hızla gelişen bir noktada yükselen Terrace Mix; E-5, TEM ve Metrobüs’e sadece birkaç dakika yakınlıkta. Üstelik Metrobüs durağına ücretsiz düzenli ring servisi hizmeti sunuluyor. Kat maliklerinin büyük çoğunluğunu yeni evliler, küçük aileler ve öğrencilerin oluşturduğu Terrace Mix’te sürekli hareketliliğe sahip yaşamın tam kalbinde yerinizi alabilirsiniz. 

Terrace Mix’in 945 yaşam alanının yanı sıra toplamda 5 binin üzerinde konuta sahip çevre projelerde de yaşam başladığında, bölgede yaklaşık 20 bin kişilik yeni bir nüfusa ulaşılacağı tahmin ediliyor. Terrace Mix Çarşı, yüksek bir nüfusuna sahip olacak bölgede, günlük alışverişler için ilk ve en yakın adres. Yürüme mesafesinde bulunan kurumsal firmalar ve diğer lüks konutların da alışveriş, yemek ve sosyal buluşmaları için öncelikli seçeneği olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri