Tesis müdürleri ve yöneticileri, yatırımcılarla bir araya geliyor

17 Ekim 2012 Çarşamba

Tesis yatırımcıları, yöneticileri, tedarikçilerinin bir araya gelerek tesis yönetiminde yeni yol haritası yapacağı 1’inci Tesis Yatırım – Yönetim – Tedarik Konferansı ve İkili Görüşmeler Toplantısı yarın saat 10.00’da Yeşilköy WOW Convention Center‘da başlıyor

tesis-mudurleri-ve-yoneticileri-yatirimcilarla-bir-araya-geliyor

Facility Management Turkey’den Bengü Bilik ve Sadettin Haymana ile UTTMD Başkanı Kemal Evcioğlu’nun hoş geldiniz konuşmalarıyla, AYD Başkanı Hakan Kodal ile IFMA Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Işılay Civan’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak konferans, iki gün sürecek.

Konferansın ilk günkü konuk konuşmacısı Dr. Işılay Civan, ikinci günkü konuk konuşmacısı ise Euro FM (Avrupa Facility Management Derneği) Başkanı Ron van der Weerd olacak.

Konferans, tesis yatırımcı, yönetici ve tesis tedarikçilerini “Facility Management Turkey Platformu”nda bir araya getirip yatırımların sürdürülebilir tesis yönetimiyle verimli ve ekonomik şekilde; kullanıcı olan insanların konforu ve sağlığı için hayatına devam etmelerine dönük yeni yol haritalarını çizecek, en yetkili uzmanların katılımıyla gerçekleşecek.

Konferansın medya sponsorları arasında Mağaza dergisi ve Perakende.org da bulunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri