Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı Ekim’de İstanbul’da

14 Eylül 2012 Cuma

Türkiye’nin önde gelen tesis yatırımcıları, yöneticileri ve kurumsal tedarikçileri ilk defa 18-19 Ekim günlerinde WOW Convention Center‘da aynı platformda biraraya geliyor. “1’inci Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı-B2B Görüşmeleri” organizasyonu AYD, ETD, INDER, TUROB, TYD, ÇEDBİK, TKSD gibi önde gelen sivil toplum kuruluşlarınca destekleniyor

tesis-yatirim-yonetim-ve-tedarik-konferansi-ekimde-istanbulda

Bu yıl “Sürdürülebilir Tesisler” ana teması ile uluslararası fikir önderleri ve ülkemizdeki tarafları bir araya getirerek fikir alış verişi ve know-how aktarımı sağlamayı hedefleyen Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı, “Ülkemizin milli serveti olan tesislerin sürdürebilirliğinin temini ve tesis ekonomisinin hayata geçirilmesi, ancak tesis yatırımlarının doğru planlanması, tedarik kararlarının doğru verilebilmesi ve bu tesislerin emanet edileceği müdürlerin yatırım ve planlama aşamasındaki ekip içinde yer almalarıyla mümkün olabilecektir” tezi üzerine tasarlandı.

78 ülkeden 22 bin 655 üyeye sahip, tesis yönetimi konusunda dünyanın en büyük organizasyonu olan IFMA - Uluslararası Tesis Yönetimi Derneği,  Türkiye’deki profesyonel tesis yatırımı ve yönetimi potansiyeline ve Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı projesine güveniyor ve her yönden tam destek veriyor.

IFMA Başkanı Tony Keane ana konuşmacı
Konferansın bu yılki sürprizi olarak IFMA Başkanı Tony Keane, ana konuşmacı olarak Türkiye’ye geliyor. Türkiye’de tesis yönetiminin bu düzeyde konuşulacağı bir platformun oluşturulmasından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Keane, “Tesis Yönetimi bir iş midir, bir meslek midir?” konusunda katılımcılara tecrübelerini aktaracak.

IFMA Yönetim Kurulu üyesi, “Sürdürülebilirlik nasıl elde edilir?” ve “Sürdürülebilir Bina Profesyoneli” programlarının içerik geliştirici uzmanı olan Dr. Işılay Civan da konferansın ana konuşmacıları arasında yer alacak. Dr. Civan aynı zamanda, konferansın da içerik danışmanlığını yapıyor.

18-19 Ekim günlerinde, WOW Convention Center’da ülkemizin önde gelen tesis müdürleri derneği UTTMD işbirliğiyle hayta geçirilecek olan 1’inci Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı–B2B Görüşmeleri projesinin amacı; tarafları kalıcı şekilde aynı platformda bir araya getirmek ve yepyeni yol haritaları oluşturabilmek olarak tanımlanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri