TFF’nin resmin moda tedarikçisi Damat oldu

09 Kasım 2017 Perşembe

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Orka Holding'in öncü, yenilikçi ve modern markası Damat ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. Bu önemli iş birliği ile Damat'ı Milli Takımlar Resmi Moda Tedarikçisi yapan imza töreni, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleşti

tffnin-resmin-moda-tedarikcisi-damat-oldu

İmza törenine Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ve Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç, Fuat Guguloğlu ve Genel Sekreter Kadir Kardaş, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Orka Holding Yönetim Kurulu Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu, Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve Milli Takım oyuncuları katıldı.

 

Yeni başlangıçlar yeni hedefler anlamına geliyor

İmza töreninde konuşan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yeni başlangıçların yeni hedefler anlamına geldiğini vurgulayıp şöyle konuştu: “Türkiye Futbol Federasyonu ve köklü kuruluşlarımızdan Orka Holding'in modern markası Damat arasındaki yeni yol arkadaşlığını başlatacak imza törenine hoş geldiniz… Görev yaptığımız 5.5 yıllık dönemde birbirinden önemli sponsorluk anlaşmaları yaptık. Şimdi yeni bir sponsorumuzla yeni bir döneme başlıyoruz. Artık A Milli Futbol Takımımızı, yüzde 100 Türk sermayesi ile modayı bir yaşam stili haline getiren Damat giydirecek. Yeni başlangıçlar, daima yeni hedefler, yeni ufuklar demektir. Biz de Milli Takım olarak yenileniyoruz. Yeniden yapılanma sürecinde yeni yüzler, yeni gençler izleyeceksiniz. Bu yolda yeni sponsorumuz Damat bize ayrı bir güç verecek. Günümüzde başarının anahtarı sponsor desteğidir. Tabii bu çocuklarımızdan başarı beklerken biz de onlara huzur vermeli, destek olmalıyız. Milli Takım'a bugüne dek katkı sağlayan ve sağlamaya devam eden tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Damat ile yaptığımız anlaşmanın Türk futboluna hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu mutlu anımıza ortak olduğunuz için teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

 

“Milli bir görev ve gurur”

Damat adına söz alan Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu da imza töreninde şöyle konuştu: “Orka Holding olarak bu yıl sektördeki 30’uncu yılımızı kutlarken, yurt içi ve yurt dışında yaptığımız sponsorluk anlaşmaları ile spora ve sporcuya verdiğimiz değeri, Türkiye Futbol Federasyonu ile yapmış olduğumuz bu çok değerli anlaşma ile bir adım ileriye taşıyarak milli bir görev ve gurur haline getiriyoruz. Modayı bir yaşam tarzı haline getiren ve ülkemizde erkek hazır giyim sektörüne öncülük eden markalarımız ile dünya çapında markalaşmaya ve bilinirliğimizi farklı pazarlarda artırmaya devam ederken, farklı ülkelerde ve farklı spor dallarında sporculara verdiğimiz desteği, ülkemizin gururu Milli Futbol Takımlarımıza da sağlayacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bugün altına imzamızı atacağımız bu iş birliğinin bizdeki değeri ve bize verdiği heyecan çok ayrı ve çok farklı. Yurt dışında olduğu gibi kendi ülkemizde de sporu desteklemeye ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

İmza töreninin ardından TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu'na "Damat" yazılı Milli Takım forması hediye etti. Süleyman Orakçıoğlu Başkan Demirören'e, Orka Holding Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu da A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'ya plaket takdim etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri