Time Public Relations Şimdi 1 Yaşında!

12 Eylül 2008 Cuma

Türkiyede kurulduğu günden bu yana sadece müşteri odaklı değil, dünyada yeniden şekillenen halkla ilişkiler anlayışının uygulandığı bir anlayışla hizmet veren TIME Public Relations (TimePR) 1 yaşına girdi.

time-public-relations-simdi-1-yasinda
Farklı sektörlerden kendilerine güvenmiş olan müşterilerine halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı konusunda hizmet veren TimePR, birinci yılını doldurdu. TimePR, geçen bir yıl içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaların yansıdığı haberlerle Türkiye nüfusunun 10 katı kadar insana ulaştı. Birlikte çalıştığı kurumların Avrupa organizasyonlarına örnek gösterilen projeleri, genç ve dinamik ekibiyle hayata geçirdi. Zaman zaman toplumu psikolojik anlamda bilgilendirdi, zaman zaman verilen mesajlar gündemi belirleyerek daha sonraki haberlerin başlıklarını şekillendi. Yapılacak daha çok çalışma, gidilecek çok yol olduğunu düşünen TimePR, şimdiye kadar kazandığı başarıları sıra dışı çalışma yöntemlerine bağlıyor. Firma, her bir müşterisi için bütün dünya literatürünü tarıyor, benzer uygulamaları araştırıyor, doğru mesajları ve çözümleri oluşturuyor. İletişim Danışmanı Sevda Solak tarafından kurulan TimePR, zamanında ama zamanın çok ötesinde hizmet vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiş. Firmanın bundan sonra gideceği rota için açıklama yapan Solak, şunları belirtti; Birinci yılımızda daha gidilecek çok yol, yapılacak çok şey olduğunu gördük. Bizi ve dünyadaki değişen halkla ilişkiler anlayışını özümseyerek destek veren firmalara teşekkür etmek istiyorum. TimePR olarak hep önümüze bakıyoruz. Ekibimiz ile şimdiki zamanda değil gelecekte yaşıyoruz ve bizimle birlikte çalışan firmaları da oraya götürmeyi hedefliyoruz dedi. TIME Public Relationsun müşterileri arasında hobi bahçeciliğinin lider ismi Botanika, kurumlara ve bireylere psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet veren DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, IBMin önemli yazılım markalarından biri olan Lotus, dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO, ev tekstili alanında faaliyet gösteren ve kaz tüyü yastık yorgan üretiminde pazar lideri olan MAYA TEKSTİL, ülkemizin en büyük pizza restoranlar zinciri Pizza Pizza ile gerçekleştirdiği interaktif projelerle ulusal ve uluslararası ödüller alan Gri Creative Agency yer almaktadır. Türkiyede ilk defa gerçekleştirilen IBM Lotusphere Konferansındaki çalışma şekli, yurtdışındaki benzer uygulamalara model olarak sunulan TimePR, geçen süre içinde Fransız Pierre Fabre Oral Care Laboratories ürünlerinin Türkiye lansmanı gibi önemli projeler gerçekleştirdi. TIME Public Relations ekibi, şimdi de 15 Ekimde yapılacak IBM Yazılım Zirvesi 2008e odaklandı. TIME Public Relations hakkında, sektör için bir bilgi arşivi haline dönüşmeye aday PRLand bölümü ile dikkat çeken www.timepr.com web adresinden daha fazla bilgi almak mümkün olabiliyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri