Tıraş dünyasının kralı Türkiye’de sadece Gratis’te

17 Ağustos 2012 Cuma

Kişisel bakım marketi Gratis’ten yepyeni bir ürün daha! Erkek bakım dünyasının saygın markalarından İngiliz King of Shaves, şimdi Gratis ile Türkiye’ye geliyor

tiras-dunyasinin-krali-turkiyede-sadece-gratiste

2012 Londra Olimpiyat Oyunları sırasında düzenlenen İngiliz Ticaret Büyükelçiliği Perakende, Yiyecek ve İçecek Endüstrisi Zirvesi’nde; İş, Beceri ve Yenilik Politikaları Bakanı Vince Cable tarafından duyurulan King of Shaves ve Gratis işbirliği, iş dünyasında büyük yankı uyandırdı. Başta Britanya başbakanı David Cameron olmak üzere siyaset dünyasının ünlü simalarının katıldığı zirvede Gratis, dünyaca ünlü markalarla aynı platformu paylaşarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Türkiye’de sadece Gratis mağazalarında bulabileceğiniz İngiliz erkek bakım devi King of Shaves, özel formüllere sahip tıraş öncesi ve sonrası bakım ürünleri ile erkeklerin cildini korumaya alıyor. Tıraş dünyasında devrim yaratan köpüksüz tıraş jelini erkek bakım dünyasıyla buluşturan markaların başında gelen King of Shaves, fark yaratmaya devam ediyor.

King of Shaves’in hassas ciltler için yarattığı Azor Serisi’nde yer alan tıraş bıçakları ise daha kısa sürede, daha uzun süren bir tıraş keyfi vadediyor. Bendology teknolojisi ile geliştirilen King of Shaves Azor Serisi, eşsiz esnek kesici sistemi ile cilt ve tıraş bıçağı arasında tampon görevi görerek, istenmeyen kesikleri ve ciltte meydana gelebilecek pürüzleri engellemeye yardımcı oluyor.

King of Shaves ürünleri, Eylül ayından itibaren sadece Gratis mağazalarında yer alacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri