Tissot’dan akıllı dokunuş

18 Mayıs 2016 Çarşamba

İsviçreli saat üreticisi Tissot, yeni akıllı saati Smart-Touch’u müşterilerinin beğenisine sundu

tissotdan-akilli-dokunus


Smart-Touch modeli; sportif ve şehirli tasarımına İsviçre saatçiliğinin kalitesini ekleyerek sahneye çıkıyor. Akıllı telefonlarla eşleşerek de kullanılan Smart-Touch, 45 milimetrelik kasaya sahip ve Tissot T-Touch Solar modelinden ilham alınarak geliştirildi.

Tissot’un dokunmatik saatlerinden oluşan T-Touch ailesi de bu anlamda çok daha teknolojik bir yapıya ilerledi.


1 yıl pil ömrü
Güneş ışığı ile kendini şarj eden ve güneş ışığı görmeden yaklaşık bir yıl çalışmaya devam edebilen smart-touch; alternatifli kasa ve kayış seçeneklerine sahip. 30 farklı fonksiyon özelliği arasında yer alan GPS üzerinden navigasyon, pusula, sıcaklık, yükseklik, basınç ve hava durumu bilgilerini saatin ekranından öğrenmek mümkün.

Ayrıca, GPS özelliğinde yer alan “Litte Tom Thumb” ve Find-It özellikleriyle smart-touch sahipleri kaybolmadan rahatça ilerleyebilir. Mobil uygulama ise saat ile entegre edildikten sonra tüm kayıt bilgileri-grafikler, farklı zaman dilimi ayarları, otomatik tarih ve saat senkronizasyonu yapmayı ve tüm bunları online olarak paylaşmayı sağlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri