“Tiyatrodan Perde Arkası Sohbetler” Kale’de

18 Şubat 2013 Pazartesi

Kale Outlet Center, yeni bir kampanyayla ziyaretçilerini tiyatroyla buluşturuyor

tiyatrodan-perde-arkasi-sohbetler-kalede

KDM Yönetim Danışmanlık tarafından yönetilen Kale Outlet Center’da her salı günü “Tiyatrodan Perde Arkası Sohbetler” kapsamında ünlü tiyatro sanatçıları söyleşiler düzenleyip, ziyaretçilere imza dağıtacak. Bu sıcak karşılaşmalarda ziyaretçiler, hayran oldukları tiyatro sanatçılarına merak ettikleri soruları sorabilecek ve unutulmaz anlar yaşayacak.

Yarın (19 Şubat) saat 17.00’de “Tiyatrodan Perde Arkası Sohbetler”in ikinci konukları “Leyla’nın Evi” oyuncuları Celile Toyon ve Ayça Varlıer ile oyunun yönetmeni Nedim Saban olacak.

Tiyatro kültürüne değer veren Kale Outlet Center, ziyaretçilerini de unutmuyor! 9 Mart’a kadar Kale Outlet Center LC Waikiki Mağazası’ndan gün içerisinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 250 ziyaretçi “Aşk’a 103 Adım” oyununa bilet kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri