Tommy Hilfiger yaza hazır

17 Nisan 2015 Cuma

Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar/Yaz Ayakkabı ve Aksesuar Koleksiyonu, ilham kaynağını küçük kasabaların sevimli tarzı ve atmosferine sahip Amerika’nın ortasından, muhteşem manzaralarından ve ilginç bölgelerinden alıyor

tommy-hilfiger-yaza-hazir

Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar/Yaz Kadın Ayakkabı ve Aksesuar Koleksiyonu’nun hikâyesi Wisconsin’de, göl kıyısında, hayatın sportif stillere ilham verdiği Lake Geneva’da başlıyor. Tekne ayakkabılarından sezonun dolgu topuklularına ve vazgeçilmez bağcıksız sneaker’lara kadar birçok modelde perfore deri tercih edilmiş. Koleksiyonda, yeni bir yorum getirilen klasik penny loafer ayakkabı, denizci ipi detaylı dolgu topuklu ayakkabı, renk bloklu, sivri burunlu ve dore metal detaylı babet, piton baskılı deriden, metalik detaylı düz loafer ayakkabı gibi çeşitli modeller sunuluyor. Tommy Hilfiger’ın imzası olan kırmızı, beyaz ve lacivert renk paleti, yeni malzemeler ve renklerle güncellenmiş; dokuma kumaşlardan zincir ve örgü vurgulara kadar çeşitli detaylar kalın topuklularda ve şeritli sandaletlerde ön plana çıkıyor.

Koleksiyonun ikinci temasında Texas’taki Marfa’nın kumlu çöl manzaralarının, püskülle tamamlanan kumaşlara ilham verdiği görülüyor. Espadriller; dolgu topuklu, terlik ve düz sandalet formlarında tasarlanmış. Şeritler ve deri biyeler rahat ve rafine bir görünüm sağlıyor. Metalik detaylarla ham kesim Vachetta deriler, sofistike şeritler ve pop renkli vurgular bir arada kullanılmış.

Yolculuğun son durağı Denver’da, Colorado’daki kırsal yaşamla kentsel modernlik birlikte sunuluyor. Sezonun moda silueti sabo terlikler; dolgu ve platform topuk stillerinde ham kesim deriler, keten ipler ve kumaşlarla çalışılmış. Stiletto ve babet ayakkabılarda deri örgüler; stilettolarda, sivri uçlu babetlerde ve topuklu sandaletlerde dore piton baskılı deri ve yine bu formlarda yıkama ipek ve deri kombinasyonları dikkat çekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri