Tommy Hilfiger’den Paris’e ikinci şube

09 Nisan 2015 Perşembe

Tommy Hilfiger, Paris’te açtığı yeni mağazası onuruna çok özel bir davete ev sahipliği yaptı. Amerikalı moda tasarımcısı Tommy Hilfiger ve konukları, Boulevard des Capucines’de yeni açılan mağazada gerçekleşen davetin ardından Les Bains Restaurant’ta VIP bir akşam yemeğine katıldı

tommy-hilfigerden-parise-ikinci-sube

Tommy Hilfilger, Paris’teki yeni mağazasının açılışını düzenlediği özel bir kokteyl ile kutladı. Davete katılan isimler Tommy Hilfiger stilleri ile ön plandaydı. Tommy Hilfiger Sonbahar 2015 koleksiyonunu tercih eden isimler arasında; süper model Behati Prinsloo bordo kadife kolsuz elbisesi, şarkıcı ve besteci Rita Ora Alumni pelerinle siyah ve mavi pullu tişört elbisesi, New York sokak stilinin ikonlarından Olivia Palermo mavi uzun kollu krep elbisesi ve eşi Johannes Huebl Tommy Hilfiger Tailored tercihleri ile davette yerlerini aldı. Davete katılan ve Tommy Hilfiger tasarımlarından vazgeçemeyen diğer isimler arasında da Fransız oyuncular LeilaBekhit, VirginieLedoyen, LudivineSagnier, Lou Le Sage, Joséphine de la Baume, Marie-AngeCasta, OphélieMeunierveDeborah François yer aldı.

Tommy Hilfiger ev sahipliğinde gerçekleşen kokteyle katılan konuklar, mağazada markanın 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarını inceleme fırsatı yakaladı ve özgün bir fotoğraf kabininde hatıra fotoğrafı çektirdi. Leigh Lezark ve Geordon Nicol’dan oluşan New York merkezli DJ kolektifi The Misshapes geceyi performansıyla renklendirdi. Kokteylin ardından konuklar, tarihi 1885’e uzanan, bir zamanlar Paris’in kükürtlü sularıyla ünlü özel banyolarına sahip, 1970’lerde gece kulübü ve kültürel bir kurum olarak kullanıldıktan sonra 2015 Mart’ında restorana çevrilen Les Bains’de VIP akşam yemeğinde ağırlandı.

Markanın şehirdeki ikinci mağazası olma özelliğine sahip yeni mağaza, 43 Boulevard des Capucines adresinde, 9’uncu Bölgede, L’Olympia Bruno Coquatrix konser salonunun karşısında ve çok sayıda uluslararası ve yerel markanın mağazalarının arasında yer alıyor. Boulevard des Capucines’deki Tommy Hilfiger mağazası, 19’uncu yüzyıldan kalma tarihi bir banka binasında bulunuyor. Tasarım sırasında birçok orijinal mimari unsurun korunduğu mağazada markanın Hilfiger Collection, Tommy Hilfiger Tailored, erkek giyim, kadın giyim, spor giyim, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonları satılıyor.

Paris mağazasının açılışından duyduğu heyecanı “Markamızın Boulevard des Capucines’deki yeni mağazasını açmak bizim için heyecan verici bir anı temsil ediyor ve Champs-Élysées’deki amiral mağazamızı mükemmel bir şekilde tamamlıyor,” sözleri ile dile getiren Tommy Hilfilger, sözlerine; “Paris inanılmaz ilham veren bir şehir ve markamız için Fransız pazarında çok önemli bir rol oynamaya devam ediyor.” şeklinde devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri