Tommy Hilfiger'e “Yılın Moda Tasarımcısı” ödülü

10 Kasım 2015 Salı

Amerikalı moda tasarımcısı Tommy Hilfiger, GQ Almanya tarafından her sene düzenlenen “Men of The Year” töreninde “Yılın Moda Tasarımcısı” ödülünü kazandı

tommy-hilfigere-yilin-moda-tasarimcisi-odulu

Berlin’de 5 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen törende Tommy Hilfiger, bu yıl 30’uncu yıl dönümünü kutlayan markası adına ve kariyeri boyunca moda sektöründe yarattığı etkinin bir takdiri olarak bu ödüle layık görüldü.

Hilfiger’a ödülünü daha önce Tommy Hilfiger ile kapsamlı çalışmalar yapan, markanın reklam kampanyalarında rol alan ve defilelerine çıkan ünlü Alman süper model Toni Garrn sundu. Tommy Hilfiger tarafından 1985 yılında kurulan ve tasarımcının adını taşıyan marka, bugün imzası olan “klasik Amerikan cool” stiliyle küresel ölçekte tanınıyor ve dünya çapında 90’ı aşkın ülkede 1.400’den fazla mağazayla faaliyette bulunuyor.

Kariyeri boyunca moda sektörünün yükselen yeteneklerini desteklemeye ve onlara koçluk yapmaya önem veren Hilfiger, çeşitli tasarım işbirlikleri yapıyor; Amerikan Moda Tasarımcıları Konseyi ve İngiliz Moda Konseyi gibi kuruluşlarla çalışıyor; ayrıca İsrail, Hindistan ve Almanya gibi birçok ülkedeki yerel tasarım programlarına destek veriyor. Dijital teknolojilere ve sosyal medyaya olan ilgisinin de gösterdiği gibi modaya iyimser ve demokratik bir yaklaşım benimseyen Hilfiger, markasını geniş küresel hayran ve takipçi kitlesine açmaya devam ediyor.

Bu ödüle layık bulunmak inanılmaz bir onur
Tommy Hilfiger ödülü kabul konuşmasında; “GQ Almanya tarafından verilen bu ödüle layık bulunmak inanılmaz bir onur. Muhteşem bir sene boyunca Tommy Hilfiger markasının 30’uncu yıldönümünü dünya çapında özel etkinliklerle kutladık. Bu ödülü almak, kariyerimdeki bu kilometre taşından geriye kalan harika bir anı olacak” sözleriyle mutluluğunu ve heyecanını ifade etti.

Görkemli törene moda tasarımcısı Tommy Hilfiger’ın yanı sıra daha önce ödül alan isimlerden şarkıcı Bryan Adams ve Tom Jones; oyuncular Josh Hartnett, Til Schweiger ve Mads Mikkelsen; piyanist Lang Lang; oyuncu ve “Yılın Kadını” Isabelle Huppert; ve sunucu Barbara Schöneberger katıldı. Konuklar, Adams, Jones ve Lang’in canlı performanslarıyla keyifli bir gece geçirdi.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri