Tommy Hilfiger’ın yeni marka elçisi Rafael Nadal

25 Aralık 2014 Perşembe

Dünyaca ünlü rekortmen tenis ikonu Rafael Nadal, 2015 Sonbahar sezonundan itibaren Tommy Hilfiger iç giyim ve Tailored kampanyalarında yer alacak

tommy-hilfigerin-yeni-marka-elcisi-rafael-nadal

Tommy Hilfiger, dünyaca ünlü tenis yıldızı Rafael Nadal’ın 2015 Sonbahar sezonundan itibaren Tommy Hilfiger iç giyim ve Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonlarının marka elçisi olacağını duyurdu.

Tommy Hilfiger bu yeni işbirliği hakkında düşüncelerini “Rafael Nadal uzun zamandır hem arkadaşım, hem de markamızın destekçisi. Spor tutkusu ve bağlılığı bana sürekli ilham veriyor,” sözleriyle dile getirirken,  konuşmasına “Bu çok özel işbirliği sayesinde bu jenerasyonun en önemli sporcularından biri Tommy ailesine katılıyor. Rafael, markamızın ruhunu yansıtan rahat ve çabasız bir stili mükemmel bir şekilde temsil ediyor; özgüvenli, eğlenceli ve cool” sözleriyle devam etti.

2015 yılının başında İspanya’da gerçekleşecek kampanya çekimleri 2015 Sonbahar/Kış sezonunda tüm dünyada yayınlanacak.  Bu küresel girişimi ve işbirliğini desteklemek için Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da Nadal’ın katılacağı özel Tommy Hilfiger lansman etkinlikleri düzenlenecek.

14 kez Grand Slam şampiyonu olan Rafael Nadal ise heyecan verici işbirliği hakkında düşüncelerini “Tommy Hilfiger’ın gerçek Amerikan tarzını yansıtan, sofistike ve kolay giyilebilen tasarımlarının her zaman hayranı oldum ve şimdi markayla işbirliği yapmaktan büyük heyecan duyuyorum” sözleriyle dile getirdi.

1986 yılında İspanya’nın Manacor kentinde doğan Nadal, 2003’ten bu yana dünyanın ilk beş tenisçisi arasında yer alıyor. Tarihteki en büyük tenisçilerden biri olduğu kabul edilen Nadal, 24 yaşındayken “Grand Slam” şampiyonalarını tamamlayan en genç sporcu oldu. Ayrıca Fransa, Avustralya, US Open ve Wimbledon’da oynayarak “Career Golden Slam” unvanını alan ikinci erkek tenisçi oldu ve 2008 Olimpiyatlarında altın madalya kazandı. Fransa Açık turnuvasını dokuz kez kazanan Nadal, halen bu alandaki rekorun sahibi; teklerde ulaşılan bu rekora arka arkaya beş şampiyonluk da dâhil.

Rafael Nadal’ın yer alacağı Tommy Hilfiger 2015 Sonbahar iç giyim koleksiyonunda klasik stillere modern kalıplar, güncel kumaşlar ve ince detaylarla yepyeni bir görünüm getiriliyor. Tasarım inovasyonlarıyla kombine edilen lüks kumaşlardan ortaya sofistike, dayanıklı ve günlük konfor için vazgeçilmez ürünler çıkıyor. 2015 Sonbahar Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonunda ise şık siluetler, modern dikişler ve yoğun dokular öne çıkıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri