Tommy Hilfiger’la Artigiano’dan işbirliği

08 Ocak 2015 Perşembe

Tommy Hilfiger Group, İsviçreli ünlü gömlek üreticisi Artigiano ile işbirliği yaparak “Tommy Hilfiger Tailored by Artigiano” ismiyle yeni bir erkek gömlek koleksiyonuna imza attı. Kapsül koleksiyonda, üstün kalitenin ve ince el işçiliğinin bir kutlaması olan dört gömlek tasarımı dikkat çekiyor

tommy-hilfigerla-artigianodan-isbirligi

Tommy Hilfiger Tailored by Artigiano kapsül koleksiyonunda Mısır pamuğundan elde dikilmiş, her biri iki renk seçeneğiyle sunulan gömlekler odak yaratıyor. Erkeklerin gardıroplarında özel bir yer bulacak olan tasarımlar, ocak ayından itibaren Tommy Hilfiger’ın İstinyePark ve Zorlu Center mağazalarında satışa sunulacak.

“Kalite, mükemmel kesim ve seçkin stil, Tailored koleksiyonumuzun imza özellikleri arasında yer alıyor” diyen Tommy Hilfiger yetkilileri, kapsül koleksiyonla ilgili şu detayları verdi, “Özel gömlek tasarımlarımızı yaratmak için Artigiano ile işbirliği yapmaktan, kalite ve el işçiliği konusundaki gelenek ve deneyimlerinden yararlanmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Kapsül koleksiyonumuz, her erkeğin gardırobunun vazgeçilmezi olan ve modası hiç geçmeyen stillere modern bir yorum getirirken, klasiklere yeni ve kullanışlı bir tarz katıyor.”

“Tommy Hilfiger Tailored by Artigiano” gömlekler, tanınmış tekstil üreticisi Monti tarafından, en kaliteli Mısır pamuğundan İtalya’da dokunan kumaşlarla elde dikiliyor. Beyaz ve mavi renk seçenekleriyle sunulan gömleklerin açık ve yarı açık yaka stillerinde, çift tela kullanıldığı için yakalar deforme olmuyor. Zarif bir görünüm için tek düğmeli manşetler ve mükemmel kesimiyle konfor sunan modernize edilmiş kollar, bu özel gömleklerin dikkat çeken diğer detayları arasında.

1972 yılında kurulan Artigiano, kaliteli, modern ve yenilikçi gömlekleri üretmeye odaklı bir firma. El işçiliği geleneğini onurlandıran Artigiano sadece en üstün kumaşları ve malzemeleri kullanıyor. Firma, kurulduğundan bu yana modern kalıpları ve stilleri yok olmaya yüz tutmuş el becerilerinin kullanımını destekleyen geleneksel üretim teknikleriyle kombine eden tutarlı bir strateji izliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri