Tommy, yeni mağaza konseptiyle İzmir Mavi Bahçe’de

26 Nisan 2016 Salı

Tommy Hilfiger tasarım ekibinin geliştirdiği yeni spor giyim stili, Tommy Hilfiger Mağaza Tasarım Geliştirme Departmanı işbirliğiyle hazırlanan mağazada sunulmaya başladı. İzmir Mavi Bahçe, bu özel iş birliğinin en yeni mağazası olma özelliğini taşıyor

tommy-yeni-magaza-konseptiyle-izmir-mavi-bahcede

 

Tommy Hilfiger’ın Yeni Spor Giyim konsepti, daha transparan tasarım unsurlarıyla kapasiteleri maksimize ederken bir yandan da yaşam tarzıyla ürün etkileri arasında denge oluşturulmasına imkan veriyor. Yeni konseptin yarattığı atmosfer, genel mağaza tasarımının dinamik bir yorumu olarak moda tutkunlarını cezbederken mevcut müşterilerin Tommy Hilfiger’ı yeni ve heyecan verici bir ışıkta görmelerini sağlıyor.


Tommy Hilfiger İzmir Mavi Bahçe mağazasının yalın ve modern görünümünü tamamlamak için pirinç unsurlardan, açık meşe rengi parke zemin ve ceviz kaplama dolaplardan yararlanıldı. Aydınlatma için ise gömme spotlar, raylara asılı lambalar ve avizeler kullanıldı.


Modern mekâna bir denge getirmek üzere mağaza genelinde seçkin bir kulüp hissi de yaratıldı. Özellikle de 1950’lerin ünlü ‘Holiday’ ve ‘Life’ dergilerinden alınan çeşitli fotoğraf baskıları ve etkileyici sanat eserleri, mağazanın genelindeki sakin dekorla uyum sağlıyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri