Torunlar ve Turkmall, Mapic’te perakendecileri ağırladı

20 Kasım 2012 Salı

Bulvar Samsun projesi ile tarihi tütün fabrikasının renovasyonunu gerçekleştiren ve yeniden hayata kazandıran Torunlar&Turkmall ortaklığı bu verimli iş birliğini yeni alışveriş merkezlerine de taşıyor

torunlar-ve-turkmall-mapicte-perakendecileri-agirladi


Perakende sektörünün iki önemli temsilcisi Torunlar ve Turkmall, AVM alanındaki uzmanlıklarını ve güçlerini bu kez Türkiye’nin en büyük karma kullanım projelerinden Mall of İstanbul için bir araya getirdi. Torun&Turkmall Yönetim ve Kiralama İş Ortaklığı, inşaatı hızla devam eden ve 2013 yılının dördüncü çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanan Mall of İstanbul’un kiralama sürecini yürütecek.
Öte yandan Torunlar ve Turkmall hayata geçirdikleri iş birliğini duyurmak hem de Mall of İstanbul projesini tanıtmak amacıyla dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic’te perakende sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi. Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen davete, ulusal ve uluslararası önemli bir çok markanın üst düzey temsilcisi katıldı.

Aziz Torun: Mall of İstanbul yeni markalarla beklentinin ötesine gececek
Davette bir konuşma yapan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, “Mall of İstanbul projesi konsepti, lokasyonu, mağaza karması ve sunduğu olanaklarla sektöründe standartları yeniden tanımlayacak bir alışveriş merkezi olarak ön plana çıkıyor. Mall of İstanbul, açık ve kapalı alışveriş olanaklarını bir arada sunan 350 mağazası, dünya ve Türkiye’nin yöresel mutfaklarını bir araya getiren Gourmet Center’ı, dünyanın en önemli eğlence alanlarının tasarımını gerçekleştiren Forrec şirketi ile birlikte geliştirdiğimiz temalı eğlence parkı, 16 sinema salonu ve temalı müzesi gibi farklı unsurları uyum içinde bir araya getiriyor” dedi.

Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu da Torunlar ve Turkmall işbirliğinin Türk perakende sektörüne önemli katkıları olacağını vurguladı. Eyüboğlu, “İlk kez Bulvar Samsun projesinde bir araya gelen ve verimli bir işbirliğine imza atan Torunlar ve Turkmall’un güçleri bu kez Mall of İstanbul projesinde bir araya geliyor. AVM yatırım, kiralama ve mağaza karması oluşturmaktaki bu güçlü know-how hiç kuşkusuz sektöre farklı bir bakış açısı kazandıracaktır. Mapic Fuarı’nda da Türkiye’ye ilk kez yatırım yapmak isteyen bir çok yabancı markanın bu işbirliğinden etkilendiğini görmek, bizleri sevindirmekte ve projeye olan inancımızı daha da kuvvetlendirmektedir” açıklamasında bulundu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri