Toygar Işıklı Bursa'ya geliyor

16 Aralık 2013 Pazartesi

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, sanatçı Toygar Işıklı’yı ağırlayacak

toygar-isikli-bursaya-geliyor

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 28 Aralık Cumartesi günü Toygar Işıklı’yı sevenleriyle buluşturacak. Saat 15.00’de gerçekleştirilecek etkinlikte Toygar Işıklı, imza dağıttıktan sonra sevilen şarkılarını seslendireceği mini bir konser verecek.

Dizi ve film müzikleri yapan Toygar Işıklı, bu yıl piyasaya çıkardığı ikinci solo albümü ‘Hayat Gibi’ ile müzikseverlerle buluştu. Yaklaşık bir buçuk senelik bir çalışmanın ürünü olan ve 12 yeni şarkıdan oluşan bir repertuarla müzikseverlerin karşısına çıkan sanatçı, albüm çalışmasının yanı sıra birçok solist ile bass gitarist, söz yazarı, besteci ve aranjör olarak çalışmalarda bulundu, 2003 yılında sinema ve televizyon sektörüne giren sanatçı ve besteci Işıklı, birçok projenin de müziklerini yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri