TPF, Başbakan Yardımcısı Babacan’ı ziyaret etti

14 Aralık 2012 Cuma

Türkiye Perakendeciler Federasyonu yönetimi, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile görüştü

tpf-basbakan-yardimcisi-babacani-ziyaret-etti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), ziyaret programları kapsamında dün (13 Aralık) Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile görüştü. Dolmabahçe Sarayı’nda gerçekleşen görüşmeye TPF Başkanı Selamet Aygün, Başkan Yardımcısı Mustafa Altunbilek, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Kara ve Reşat Narman, Genel Koordinatör Gurbet Altay ile İstanbul PERDER Başkanı İhsan Biçen katıldı.

Selamet Aygün, Federasyon’un yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Federasyon çatısı altında Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren 15 derneğin bulunduğunu söyleyen Aygün; yerel zincirlerin, Türkiye’nin dört bir yanında oluşturdukları birlik ve beraberlik çatısı altında faaliyetlerine devam ettiklerinin altını çizdi. 

Ziyarette ağırlıklı olarak, perakende sektörünün sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Aygün, perakende sektörünün acil olarak bir yasaya ihtiyacı olduğunu belirterek, TPF’nin yasadan beklentilerini aktardı. Ayrıca marketlerde yoğun olarak tüketilen poşetlerin yerine bez torba kullanımını teşvik etmek amacıyla yeni bir çalışma başlattıklarına değinen Aygün, bu konuda Babacan’dan destek istedi.

Başbakan Yardımcısı Babacan, görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri